kayıt olda cep telefonu modeli

phpBB 2.0.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız MODları buraya yazabilirsiniz.
Kilitli
ByMK
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

kayıt olda cep telefonu modeli

Mesaj gönderen ByMK »

arkadaslar ben yeni bi site acıcam cep telefonu üzerine ve istediğim kayıt ol sırasında cep telefnu modelini yazmaları ve bunun profilde ve viewtopic te görünmesi eger böle bi mod warsa paylasırsanız cok memnun olurum şimdiden tşk... he bide unutmadan bu alanın zorunlu olması gerekiyor... eger böle bi mod yoksada nasıl yapıcaımı anlatırsanız ii olur tşk herkese...
romevod
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: kayıt olda cep telefonu modeli

Mesaj gönderen romevod »

İlk sorduğun şeyi Yönetim panelinde Custom fields'den yapabilirsin (Profile yeni bilgi isteme ekleme şeysi)
İkinci istediğin şey için ise ise şu başlığa bi bak istesen... http://phpbbturkey.com/forums/viewtopic.php?f=30&t=6929
ByMK
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen ByMK »

tşk ederim fakat bu bahsettiin custom fields in ne olduunu anlamadım ve sanırım öle bi yer yok :)
romevod
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen romevod »

Yönetim Panelinde Kullanıcı Yönetiminde screen aldım koyuyorum rica edeirm.
[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
romevod
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen romevod »

Birde şunu ekleyeyim ben Przemo kullanıyorum yani normal phpbb2 de bu buton olmayabilir emin değilim eğer yok ise bu modu kurabilirsin profile yeni eklenti yapmakla ilgili http://phpbbhacks.com/download/193
ByMK
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen ByMK »

tşk edeirm normal phpbb de yok öle bişi verdiin modu kurucam şimdi olursa hbr veririm. tşk
Kilitli

“2.0.x MOD İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 17 misafir