Google Reklamlarıyla Giriş

phpBB 2.0.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız MODları buraya yazabilirsiniz.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
caglar_1903
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Google Reklamlarıyla Giriş

Mesaj gönderen caglar_1903 »

arkadaşlar aramızda google reklamlarından gelir elde eden arkadaşlarımız var bende şunu sorucam siteye girmek için lütfen tıklayınız diye bir mod varmı acaba yani ilk önce google reklamını tıklıcak üye daha sonra siteye giricek???
OnurSelek
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen OnurSelek »

Bir senmi çakalsın,

Kullanıcıyı teşfik en baş kuralı adsensenin.

Yasak yasak yasak.
Swat
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Swat »

Ölye birşey yapsan bile google sende çok çok çok daha zeki anında üyeliğni iptal eder merak etme. Google dan illegal yoldan para kazanamazsın hiç boşuna yorulma.
xrhymer

Re: Google Reklamlarıyla Giriş

Mesaj gönderen xrhymer »

tmm google yapsın kat reklam var kat reklam da teşviğe bişey demiuyolar ;)
Swat
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Swat »

Google senin sitende böle birşeyi olduğunu anlarsa biri şikayet ederse anında banla hesabını. google senin aklından geçen çakallığın 9999999999999999999999999 katını daha önce düşünüyor
Heretic
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Heretic »

Arkadaşlar böyle konular ne kadar sık açılıyo böyle , yahu google dan bahsediyoruz adamlar dünyanın dev şirketlerinden biri sizce böyle ufak oyunlarla dolandırman mümkün olabilir mi ? Ben size başımdan geçen bir olayı söyleyeyim aynı apartmandaki 10 farklı kişiye reklam tıklattım ve ban yedim. Bu adamlar aynı bağlantıyı kullanmıyorlardı , her gün düzenli 3 kere tıklatıyordum daha fazla değil ve sonunda ban yedim . Yani adamlar bir şekilde anlıyor. Eğer google dan para kazanan varsa demekki içerik olarak çok iyiler ve üyeleride reklamlara düzenli tıklıyor demekki başka şekilde yapılabileceğini sanmıyorum.
classnet
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen classnet »

http://www.google.com/addurl

Buradan yapabilirsin.
Heretic
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Heretic »

classnet sanırım konuyu tam olarak anlamadın bu arkadaşlar sitesini nasıl google aramalarında göstereceklerini değil , sitelerindeki google reklamlarına zorunlu olarak nasıl tıklatacaklarını soruyorlar.
Kilitli

“2.0.x MOD İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir