Bir Kaç Mod İsteğim Olacaktı

phpBB 2.0.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız MODları buraya yazabilirsiniz.
Kilitli
okyanus_05
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Bir Kaç Mod İsteğim Olacaktı

Mesaj gönderen okyanus_05 »

Selam dostlar yapmak istediğim iki şey var

1. Phpbb nin kendisinde özel esaj geldiğinde bir küçük bir pencere açıyor ben o pencere yerine kendim yaptığı bir flash resmi koymak istiyorum yani özel mesaj geldiğinde benim yaptığı flash resim gelsin ve tıklanınca mesaj oku bölümüne gelsin bilmem anlata bildim mi?

2: Kullanıcı üye olurken almak istediği kullanıcı adını yazınca mesela kullanıcı katil adıyla üye olacak katil adını yazdığında username kısmına bu isi daha önce alındıysa kırmızı renkte bu aiaim daha önce alınmıştır veya katil ismi alınmadıysa yeşil renkte uygun diye yazsın

3: Birde yukarıdan sallanan radyo nasıl yapılır yani şöyle
[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
Phpbb Aşığım Sana Ne Yapayım
Kullanıcı avatarı
yeniturkBB
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Bir Kaç Mod İsteğim Olacaktı

Mesaj gönderen yeniturkBB »

1. istediğin senin html bilgine kalmış overal_header.tpl'den pop-up'u engelleyerek kendin bişeyler yapabilirsin :)

2. istediğin vBulletin modu :D Daha phpBB2 veya phpBB3 için geliştirilmedi. Ama ajaxlarla oynanırsa biraz geliştirilebilir.

3. Üstten sallanan radyo deme ona onun bir ismi var :lol: Googleye Aquamp Media Player yaz çıkar. Ayrıca arama kısmından Aquamp yazdığındada forumdada mevcut bir mod var.
.. Oktayusx ! [www.oktayusx.net]
okyanus_05
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Bir Kaç Mod İsteğim Olacaktı

Mesaj gönderen okyanus_05 »

Kardeş sağol Allah razı olsun 1 sorumda overal_header.tpl dosyasıyla oyna demişsin onun neresiyle oynamalıyım bi zahmet onu anlatırmısın şididen çok teşekkür ederim
Phpbb Aşığım Sana Ne Yapayım
Kilitli

“2.0.x MOD İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir