imza ve son konu

phpBB 3.0.x sürümleri için MODlar hakkında ihtiyacınız olan desteği buradan sorarak alabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
lcnby
Kayıtlı Kullanıcı

imza ve son konu

Mesaj gönderen lcnby »

arkadaşlar sitemde bazı yerlerde imza ve anasayfadaki son konu bölümü çalışırken bazılarında çalışmamaktadır. ne imza çıkıyor ne de son konu görünüyor :?

site: http://www.karalamaca.net yardım ederseniz sevinirim
lcnby
Kayıtlı Kullanıcı

Re: imza ve son konu

Mesaj gönderen lcnby »

bilen kimse yokmu :cry:

çok lazım lütfen
yasarcan
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen yasarcan »

forum ayarlarına bakmanı tavsiye ederim büyük ihtimalle bu ayarlardan kaynaklanmakta.

mesaj ayaları da olabilir
Kullanıcı avatarı
mc_kelleci
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen mc_kelleci »

arkadaşım bu durup dururkene olmaz herhalde.sorununuzu yazıyorsunuz ama hiç bilgi vermiyorsunuz.neden oldu bu sorun öncesinde naaptım ben.hangi modları yükledim gibisinden biraz bilgi verin lütfen

bu arada bi yerde gözüküyor bi yerde gözükmüyorsa yasarcanında dediği gibi bu forum izinlerinden kaynaklanıyordur.

imzaların görükmedigi forumların izinlerini kontrol et.
aklı olan okumasın sanayide iyi para veriyorlar :)
lcnby
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen lcnby »

ya o yandaki son konuyu göster yerini yanlışlıkla ki farklı şekilde kurmuştum. sonra birini silince bu hatayı vermeye başladı. düzelttim olmadı. başka bi oddan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum ama olabilir de
Kullanıcı avatarı
mc_kelleci
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen mc_kelleci »

o zaman son konuyu göster modunun kodlarını eklediğin gibi çıkart yada yedek almışsan gönder.daha sonra çerezleri(cache) sil. düzelir büyük ihtimalle :wink:
aklı olan okumasın sanayide iyi para veriyorlar :)
lcnby
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen lcnby »

onu çok denedim de olmuyor :D yardımın için sağol
Kilitli

“3.0.x MOD Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir