Anasayfada en çok X

phpBB 3.0.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız MODları buraya yazabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
ibra
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Anasayfada en çok X

Mesaj gönderen ibra »

Merhaba,

http://www.can versoft.net/gelismis-son-konular.html

adresinde bulunan gelişmiş son konular mod'u ile aynı işi yapan bir mod varmıdır.

Yani, en son gönderilen X mesaj, en çok okunan X konu, en fazla cevaplanan X konu şeklinde oradaki mod la aynı işi yapan bir başka mod?

Teşekkürler.
Türkiye'nin İlk ve Tek Sigorta Bilgilendirme forumu
http://www.sigortasigorta.net
Kullanıcı avatarı
phpbb6
Uzaklaştırıldı

Re: Anasayfada en çok X

Mesaj gönderen phpbb6 »

Benzer bir çok mod var, biraz forumu gezsene.
ibra
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen ibra »

Forumu defalarca gezip arayıp bulamadığım için buraya yazdım zaten. :)

Birkaç yerde benzer mod var. Ancak sadece benziyorlar.

Teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
phpbb6
Uzaklaştırıldı

Mesaj gönderen phpbb6 »

Elbette bezner olacak, tüm modlar birbirinin aynısı olsa ne işe yarardı.
rota
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen rota »

phpbb6 yazdı:Elbette bezner olacak, tüm modlar birbirinin aynısı olsa ne işe yarardı.
ne kadar saçma bir muhabbet içerisindesin arkadasım sen ya. Bilmiyorsan adam gibi bilmiyorum de çekil kenara yok biliyorum diyorsanda yerini söyle belliki adam bulamamış işte.
Kullanıcı avatarı
phpbb6
Uzaklaştırıldı

Mesaj gönderen phpbb6 »

rota yazdı:
phpbb6 yazdı:Elbette bezner olacak, tüm modlar birbirinin aynısı olsa ne işe yarardı.
ne kadar saçma bir muhabbet içerisindesin arkadasım sen ya. Bilmiyorsan adam gibi bilmiyorum de çekil kenara yok biliyorum diyorsanda yerini söyle belliki adam bulamamış işte.
Aslında saçma muhabbette olan sensin, bak üye arayıp bulmuş, ancak onları beğenmemiş:
ibra yazdı:Birkaç yerde benzer mod var. Ancak sadece benziyorlar.

Bir şey bilmiyorsunuz, bari bilene saygı gösterin.
ibra
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen ibra »

Şahsen bu sözü üzerime alınarak söylüyorum ki, bilene de bilmeyene de saygılıyım.

Birşey bilenlerin de "Aman aman ben birşey biliyorum, ne olur bana saygı gösterin" gibisinden beklenti içinde olmaları tuhaf.

Forumu günlerdir kurcalamama rağmen aradığım gibi bir mod bulamadım. Phpbb 2 de kullanılabilen bir mod var ve, bir de başka bir sitede bulduğum ücretli mod. Bunlar haricinde aradığım özellikte bir mod yok.
Diğerleri sadece benziyor. Aynı işlevi yerine getirmiyorlar.

Haa "bulamıyorsan kendin yapmayı öğren" deseydiniz bu daha mantıklı ve saygı ölçüleri içerisinde olurdu.

Birşey bilenler çok gergin oluyorlar galiba. :)
Kullanıcı avatarı
phpbb6
Uzaklaştırıldı

Mesaj gönderen phpbb6 »

Düpedüz saçmalıyorsunuz, siz ikiniz de aynı üye misiniz. Olayları sürekli kendinize göre yorumluyorsunuz. Sizin gibiler yüzünden yardım edesim kalmıyor.

Ben ne diyorum, siz ne diyorsunuz, okumadan mı yazıyorsunuz ? Kim, ne zaman size "ne olur saygı gösterin dedi", saygısızlık diz boyu, atıp tutmalar, site başıboş sanırım?

Yardım diye yalvarırsınız, yardım gelmeyince bas bas bağırır, sağ sola saldırırsınız. Herşeyi armut piş ağızıma düş istersiniz. Bırakın beleşçiliği de biraz araştırmacı olun.

Bilmemekle en son suçlanacak kişi de benim.
ibra
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen ibra »

ibra yazdı:Birkaç yerde benzer mod var. Ancak sadece benziyorlar.

Arkadaşım bu sizin benim mesajıma cevabınız.

Ben modların birbirine benzediğinden bahsediyorum, siz ilgisiz şekilde Bir şey bilmiyorsunuz, bari bilene saygı gösterin. diye cevaplıyorsunuz.

Ne alaka şimdi.

Seviler, saygılar... herşey, tüm iyiniyetler size.

Sakin olun artık. :)
rota
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen rota »

phpbb6 yazdı:Düpedüz saçmalıyorsunuz, siz ikiniz de aynı üye misiniz. Olayları sürekli kendinize göre yorumluyorsunuz. Sizin gibiler yüzünden yardım edesim kalmıyor.
Ben ne diyorum, siz ne diyorsunuz, okumadan mı yazıyorsunuz ? Kim, ne zaman size "ne olur saygı gösterin dedi", saygısızlık diz boyu, atıp tutmalar, site başıboş sanırım?

Yardım diye yalvarırsınız, yardım gelmeyince bas bas bağırır, sağ sola saldırırsınız. Herşeyi armut piş ağızıma düş istersiniz. Bırakın beleşçiliği de biraz araştırmacı olun.

Bilmemekle en son suçlanacak kişi de benim.
Yazık millete yardım etmekden harap olmuşsun :D
yahu toplam 64 tane mesajın var forumda benim gördüğüm 5 tanesi burda boş konuşarak harcadın zaten geri kalanıda kesin bu sayfadaki gibi yardım amaçlıdır. :lol: Nesin sen 3.sınıf standupcı filanmı :lol:
Kullanıcı avatarı
mc_kelleci
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen mc_kelleci »

rota yazdı:
Yazık millete yardım etmekden harap olmuşsun :D
yahu toplam 64 tane mesajın var forumda benim gördüğüm 5 tanesi burda boş konuşarak harcadın zaten geri kalanıda kesin bu sayfadaki gibi yardım amaçlıdır. :lol: Nesin sen 3.sınıf standupcı filanmı :lol:
phpbb6 bu forumda phpbb3 destek bölümünde en fazla gayret gösteren,en fazla yardım etmeye calısan üyelerden bir tanesi.ve phpbb3-php bilgiside olan bi insan. kendini belli ediyor.
phpbb6 birşeyler biliyor ve bildigi hususunda yardım etmeye calısıyor.sen bişi bilmiyorsun artı bide saçmalıyorsun.

inan o senin canversooft ta göstermiş oldugun modun bi benzerini yazmayı düşündüm sırf istek var diye. ama senin mesajlarından sonra hiç içimden gelmedi ve yapmadım.

kısaca canversooftun moduna benzeri modlar var.görüntü olarak benzemiyor ama işlev aynı.phpbb6 sana dogru yolu göstermiş sen cingenlik yapmısın.hatanı bil ve 5. sınıf stendapçılık yapmayı bırak.

son olarak armut piş agzıma düşçü olmayın.gidin en yakın kitapevine, php anlatan bi kitap alın,okuyun.bi şeyler ögrenmiş olursunuz belkide kültürünüz artar...
aklı olan okumasın sanayide iyi para veriyorlar :)
rota
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen rota »

yahu ben zaten kitapcıyım :D ama phpbb konusunda acemiden daha da acemiyim, armut piş ağzıma düş olsun demiyorum sanırım acemi olduğum için bu böyle görünüyor. Yani bir mantıklı düşünün, siz hiçbirşey bilmeyen adama git kendin yap diyorsunuz! ee ben zaten yapabilsem sizden yardım istemem. Sizde phpbb konusunda bilgili oldugunuz için, bir yardım edip bin laf söylüyorsunuz.
Kısacası ben aradığım bu modu ne bu sitede ne de diğer sitede bulamadım. Mevcut olan modlarıda kurduğum zaman hata verdi. Bu hatanın kodunuda yazdım ama hala cevap gelmedi.
Bi yanlışımız olduysa kusura bakmayın heralde modu bulamadığım için sinir yaptım kendi kendime :D
Kullanıcı avatarı
mc_kelleci
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen mc_kelleci »

senide anlıyorum ama phpbb6 yada çok yüklenmişsiniz. bence phpbb6 ya bi özür borçlusunuz gibime geliyor.
bu arada canversooftun yapmıs oldugu modun ücreti öyle çok abartılacak bi mebla değil. bence verin parasını alın bir tane...
aklı olan okumasın sanayide iyi para veriyorlar :)
rota
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen rota »

mc_kelleci yazdı:senide anlıyorum ama phpbb6 yada çok yüklenmişsiniz. bence phpbb6 ya bi özür borçlusunuz gibime geliyor.
bu arada canversooftun yapmıs oldugu modun ücreti öyle çok abartılacak bi mebla değil. bence verin parasını alın bir tane...
evet ücret sorun değil verilir ama ya o da çalışmazsa ya da kuramazsam diye düşünüyorum. Çünkü sorunsuz çalıştığı söylenen modları, kendimce eksiksiz olarak kuruyorum ama bu hatayı veriyor. Bu arada phpbb6 kusura bakma yanlış tanıdım veya tanımaya çalıştım :wink:

Kod: Tümünü seç

[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/top5_index.php on line 47: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/top5_index.php on line 97: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource
Kullanıcı avatarı
phpbb6
Uzaklaştırıldı

Mesaj gönderen phpbb6 »

Son mesajda bulunan hata, bence o eklenti karışmış, yanlış hatırlamıyorsam birisi phpbb2 den phpbb3 e uydurmaya çalışmıştı, ancak phpbb2 kuralları ile phpbb3 kuralları birbirine uymaz.

Modları çalıştıramamak tamamen tecrübe ile alakalı, en ufak bir hata da çalışmaz, tema değişikliğinde cache temizlenmeli, css değişikliğinde css nin veritabanınındaki cache temizlenmeli.

mysql_fetch_array(), bu fonksiyon orada kullanılamaz, çünkü phpbb3 kendi veritabanı motoruna sahiptir ve çoklu veritabanı desteğine sahiptir. ONun yerine while içinde $db->sql_fetchrow() kullanılabilir. Eklenti düzenlemek için çok karışık, baştan yazmak daha mantıklı olabilir.

mysql_fetch_array yazan yerleri $db->sql_fetchrow olarak değiştirin, eğer çalışmazsa bir daha phpbb veya bilgi konusunda ağızımı açmam.
Kilitli

“3.0.x MOD İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir