[MOD] Categories hierarchy - 2.1.0 / Alt Forum

[url=http://www.phpbbturkey.com/mods.html:34cnv4ga]phpBB 2.0.x MOD Veritabanımızda[/url:34cnv4ga] yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 2.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. MODlar hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen [b:34cnv4ga]2.0.x MOD Destek[/b:34cnv4ga] forumuna başlık açarak sorunuz.
Kullanıcı avatarı
asdf29
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen asdf29 »

crazyworld yazdı:beni kimse bu modu kurmaya zorlayamaz :D nasıl moddur bu böle yaw bir alt forum için o kdar uğraşılırmı :)
bozuntu alt forum olarak bunu kullanıyor :roll:
asdf29 Iz Birakir..
Nerevarine
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Nerevarine »

crazyworld yazdı:beni kimse bu modu kurmaya zorlayamaz :D nasıl moddur bu böle yaw bir alt forum için o kdar uğraşılırmı :)
Bu mod sadece altforum modu değil... Ben kullanıyorum ve gerçektende çok güzel bir mod.. Gerçi kullandığım versiyonu bu mu değil mi emin değilim. Ancak foruma çok fazla yenilik getiriyor. Tek dezavantajı bazı modları eklemek zorlaşıyor. Çünkü tüm epey bir kod deişiyor orjinaline göre. Ben yine de epey bir mod ekledim buna :D neyse hem size demo olsun hem de benim forumu görmüş olun;

http://arena.semercand.com
Kullanıcı avatarı
phpBB-TR
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen phpBB-TR »

kim bu modu yüklemekle uğraşır ki ? phpBvBnin alt forumu var onun üzerine mod ekle tamamdır :wink: örnek olarak forumevim.kayyo.com ama kapanmış galiba :cry:
LoRd-Of-TeRRoR
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen LoRd-Of-TeRRoR »

phpBB-TR yazdı:kim bu modu yüklemekle uğraşır ki ? phpBvBnin alt forumu var onun üzerine mod ekle tamamdır :wink: örnek olarak forumevim.kayyo.com ama kapanmış galiba :cry:
hazırcısın kendin kodlasana görelim hadi bakalım kodluyamazsın yemez
Kullanıcı avatarı
phpBB-TR
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen phpBB-TR »

kendim bunu kuracağıma günlerimi vereceğime 10 dk.lık alt forumu kurarım daha iyidir diğer eklentileri kendim de koyabilirim :)
acemi_77
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen acemi_77 »

bune yaw oha :D
bunu kurana helal olsun demek istiyorum
Nerevarine
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Nerevarine »

bu modu kurmak benim tamtamına 10-15 dakikamı almıştı. Bu modu kurmak için kodlarda değişiklik filan yapmanız gerekmiyor çünkü. Kendi install.php'si var onunla kuruyorsunuz. Gayet pratik...
redmole
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen redmole »

Peki Bu forumdaki alt forumları Sütunlar halinde göstermek için hangi dosyalarda ve nasıl bir kod değişikliği yapmak lazım ??

Ör:

Kategori
AltForum1 .............. AltForum4
AltForum2 .............. AltForum5
AltForum3 .............. AltForum6
Kullanıcı avatarı
dlxattack
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Re: [MOD] Categories hierarchy - 2.1.0 / Alt Forum

Mesaj gönderen dlxattack »

Ya turkboarda bunu kullanıyor yeni farketim bu modu böyle birşeyin phpbbde oldğunu bilmiyo4rdum hemen simple sub forums modunu silcem bunu kurcam ama link kırık bakarmısınız bi ... phpbb.com silmeye başlamış phpbb2 modlarını elinde olan varsa koayaiblirmi...
PhpBB 2 Ye Devam...!!!!
Kilitli

“2.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir