forumum çok sorunlu!

phpBB 2.0.x kurulum ve çalıştırılmasında meydana gelen sorun ve problemler için buradan yardım alabilirsiniz.
Kilitli
theGemini
Kayıtlı Kullanıcı

forumum çok sorunlu!

Mesaj gönderen theGemini »

arkadaşlar bissürü sorum ya da sorunum var hepsini cevaplarsanız size minnettar kalırım :(
1-Forumun admin paneline girmek istediğimde birsürü farklı şey çıkıyor bunlar nedir? Hosting blog falan yazıyor ve şöyle bir yazı çıkıyor "YOU ARE VIEWING THE OLD WEBSITE PLEASE WAIT WHILE YOU ARE REDIRECTED" anlayamadım??? Admin paneline giremiyorum kısacası.
2-Siteme ücretsiz domain aldım ve nasıl kullanacağımı bilemiyorum yine yardım :mrgreen:
3-Mesela sitemi kurdum bitti diyelim bu iki sorun siteye yeni smileyler, temalar vs. nereden yükleyeceğim veri tabanına yüklemem gerekiyr sanırım ama oralarda pek öyle bir seçenek bulamadım :mrgreen:
4-Siteme Rabbitoshi eklemek istiyorum eklediğimde mesela hayvanın ihtiyaçları fazlayken gülüyor, azken ağlıyor şeklinde bir şey yapabiliyor muyuz?
şimdiden sağolun!
theGemini
Kayıtlı Kullanıcı

Re: forumum çok sorunlu!

bu arada phpBB2 yükledim
Kullanıcı avatarı
radyobulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen radyobulut »

radyobulut yazdı: 1-yanlmıyorsam ücretsiz host kullanıyorsun..
2-nereden aldığına göre değişir..
3-Önce ftp den sitene atıp sonra yönetim panelinden sisteme yükleyecksin. Veri tabanıyla bi alkası yok..
4-Önce yukarıdakileri hallet onu ilgili konu altında mod yazarına sor ;)
theGemini
Kayıtlı Kullanıcı

sağol yanıtladığın için ama ben daha domainimi kullanmaya başlamamıştım ki :roll:
Kilitli

“2.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google [Bot] ve 0 misafir