Mesaj duzenleme sorunu

phpBB 3.0.x çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen MODlar ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
onyet06
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj duzenleme sorunu

Mesaj gönderen onyet06 »

Sitede bu konuda bazı baslıklar var arastırma da yaptım ancak bır turlu yapamadım mesaj duzenleme butonum yok bır turlu mesaj duzenlemesı yapılamıyor forumumda. Yardımcı olursanız sevınırım arkadaslar.
Simdiden tesekkurler.
En son onyet06 tarafından 03.02.2009, 11:56 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Mesaj duzenleme sorunu

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

izinlerden kaynakli olmasi gerek izinleri kontrol edin
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
onyet06
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen onyet06 »

izinlerin hepsini kontrol ettim fakat yine aynı sey oluyor. Bir türlü çözemedim...
dogancancok
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen dogancancok »

aynı sorun bendede var birisi yarımcı olablirmi
Kullanıcı avatarı
Pierce_MVP
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Pierce_MVP »

Belkide temanızın görüntü kümelerinde düzenleme butonunuz ya silmişsiniz yada yoktur.Bir YKPden stiller/görüntü kümeleri ve artık bulursunuz değiştirme ile ilgili seçenek oraya bakın.Tabi bu söylediğimi EsmerÖzcan arkadaşımızın dediğini bi daha yapın mesaj ayarları bölümünden de olabilir.
Arada nostalji amacli ugruyorum buraya. Cok guzel gunlerdi :'(
srdrctnky
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen srdrctnky »

arkadaşlar bendede aynı sorun var izinlerdende baktım görüntü bilmemneyindende baktm yani normal görünüyor herşey. izinler açık ve admin olmama rağmen düzenleyemiyorum... nasıl edecez ? temayla alakalı olsa gerek çünkü orjinalinde düzenle butonu var.
dogancancok
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen dogancancok »

olay temayla alakalı birşey onu anladımda düzenle butonunu nasıl getireceğiz oraya işte
kullandığım tema prosilver web 2.0
onyet06
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen onyet06 »

arkadaslar sorun sonunda cozuldu nasıl oldu bende bılmıyorum ama bır tane tukcelestırme klasoru ındırdım kendı phpbb3.0.0 surumum ıcın ıcınden cıkanları gereklı yerlere yolladım soun ortadan kalktı. Su anda duzenle de var alıntı da. :)
Kilitli

“3.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Yandex [Bot] ve 1 misafir