Phpbb Security ikinci kez sorun verdi adminler bakın lutfen!

phpBB 3.0.x çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen MODlar ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
djalarma
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Phpbb Security ikinci kez sorun verdi adminler bakın lutfen!

Mesaj gönderen djalarma »

ilk kurusumda site coktu allahtan siteyi daha yeni kuruodum tekrar kurdum heralde arkadaslar anlatımını yanlıs yapmıs admine .htaccesi ekleince yonetim paneline girerken access penceresi acılıp sifre istio ama yazınca kabul etmio herseyi doru ve sorunsuz yaptım tek tek kontrol ettim hadi onu gectik htaccessi silince direk girdi nese ama bide admin panelinde ayarlara tıklaınca hata vermesi deli etti bni bir an once admin arklardan cvp bekliyorum sorunlar şu:

Ayarlara, Üye Denemelerine yada Özel Ayarlara tıkladıgımda:"Template->make_filename(): Error - file admin/admin_security_body.tpl does not exist"

Bilgi:gldibe tıkladıgımda:Fatal error: Unknown function: gd_info() in /home/buraksen/public_html/index2/admin/admin_security.php on line 64
Kullanıcı avatarı
CaN_BaKıR
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen CaN_BaKıR »

Evet anlatımda yanlışlık var... Bendede aynı sorunu yaptı.. Kurcalaya kurcalaya düzelttim ama şu varki .htacces kısmını kaldırmak zorunda kaldım diğer hatalar düzeldi ama yeni yeni hatalar veriyor kendi kendine kullanıcı banlıyor durduk yere felan... Sapıttı yani forumu göçertecek diye korkuyorum bende açıkcası...
[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
phpBB Nasıl Kurulur
https://www.phpbbturkey.com/viewtopic.php?t=35
Mod Nasıl Kurulur
https://www.phpbbturkey.com/viewtopic.php?t=108

Lütfen Özel Mesaj Atıp Soru Sormayınız !!!
zirve
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen zirve »

tracker varsa çakısıyordur
Kullanıcı avatarı
LeBron
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Phpbb Security ikinci kez sorun verdi adminler bakın lut

Mesaj gönderen LeBron »

djalarma yazdı:ilk kurusumda site coktu allahtan siteyi daha yeni kuruodum tekrar kurdum heralde arkadaslar anlatımını yanlıs yapmıs admine .htaccesi ekleince yonetim paneline girerken access penceresi acılıp sifre istio ama yazınca kabul etmio herseyi doru ve sorunsuz yaptım tek tek kontrol ettim hadi onu gectik htaccessi silince direk girdi nese ama bide admin panelinde ayarlara tıklaınca hata vermesi deli etti bni bir an once admin arklardan cvp bekliyorum sorunlar şu:

Ayarlara, Üye Denemelerine yada Özel Ayarlara tıkladıgımda:"Template->make_filename(): Error - file admin/admin_security_body.tpl does not exist"

Bilgi:gldibe tıkladıgımda:Fatal error: Unknown function: gd_info() in /home/buraksen/public_html/index2/admin/admin_security.php on line 64

:"Template->make_filename(): Error - file admin/admin_security_body.tpl does not exist"

Bu hatayı modla ilgili tema dosyalarını kullandığın tema klasörüne yüklemeğin için veriyor.
djalarma
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

="Bilgi:gldibe tıkladıgımda:Fatal error: Unknown function: gd_info() in /home/buraksen/public_html/index2/admin/admin_security.php on line 64

bunu nası halletcez?????[/quote]
YESILEJDER
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen YESILEJDER »

O Dosyayı Admin Klasorune Atmamıssın.
DİKKAT!

Sitene Aquamp Medya Player Kurmak Istıyorsan TIKLA
djalarma
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

yoo o da var hatta gd_info yuzunden hata verio galiba bilinmeyen fonksiyon dio cunku ama bn anlatılanları aynen yaptım offfff :?
Kullanıcı avatarı
NEFRİT
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Mesaj gönderen NEFRİT »

CaN_BaKıR yazdı:Evet anlatımda yanlışlık var... Bendede aynı sorunu yaptı.. Kurcalaya kurcalaya düzelttim ama şu varki .htacces kısmını kaldırmak zorunda kaldım diğer hatalar düzeldi ama yeni yeni hatalar veriyor kendi kendine kullanıcı banlıyor durduk yere felan... Sapıttı yani forumu göçertecek diye korkuyorum bende açıkcası...
Yok yok anlatımda hiç yanlışlık yok hatta çok detaylı bir anlatım sadece htaccess olayı insanın azcık kafasını karıştırıyor.
Özellerden kullanıcılara reklam yaptığım için sayın yöneticim beni uzaklaştırdı.
Kullanıcı avatarı
NEFRİT
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Mesaj gönderen NEFRİT »

zirve yazdı:tracker varsa çakısıyordur
Tracker ile çakışan sadece PHP İNFO dur buda önemsiz sayılabilecek bişeydir ama ikisi aynı anda da çalışır. Bunun için ufacık bir eklentisi vardı bunuda adminiz çözmüştü.
Özellerden kullanıcılara reklam yaptığım için sayın yöneticim beni uzaklaştırdı.
Kullanıcı avatarı
NEFRİT
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Mesaj gönderen NEFRİT »

djalarma yazdı:
="Bilgi:gldibe tıkladıgımda:Fatal error: Unknown function: gd_info() in /home/buraksen/public_html/index2/admin/admin_security.php on line 64
bunu nası halletcez?????
[/quote]

Bilgi:gldibe tıkladıgımda:Fatal error: Unknown function: gd_info()

Bu sorunu sadece server ını değşitirerek yok edebilirsin çünki senin server ında yeniden resim yazma özelliği yok (GD2 denen bir özellik)

Öte yandan orada sorun çıkması sorun ifade etmez merak etme.
Kullanıcı avatarı
NEFRİT
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Mesaj gönderen NEFRİT »

djalarma yazdı:yoo o da var hatta gd_info yuzunden hata verio galiba bilinmeyen fonksiyon dio cunku ama bn anlatılanları aynen yaptım offfff :?

Merak etme bir sorun yok server ın ufacık bişeyi desteklemiyor o kadar ama güvenlik sistemin genede çalışır.
Kilitli

“3.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir