Phpbb'ye Rep Sistemi Ne Zaman Gelicek?

phpBB destek veya chat forumu değildir
phpBB ile ilgili sorulan tüm soru başlıkları kilitlenecek veya silinecektir.
Bu forumda phpBB sorunları dışındaki genel Webmaster sorunlarını ve problemlerini tartışabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
ayna
Kayıtlı Kullanıcı

Phpbb'ye Rep Sistemi Ne Zaman Gelicek?

Mesaj gönderen ayna »

Evet arkadaşlar hepimizin bildiği gibi Phpbb'nin belkide en büyük eksikliklerinden birtanesi kendine özgü rep sistemidir.Yani kurulumla gelen bir özellik.her ne kadar başka kişiler modlar yazarak bu eksikliği kapatmaya çalışsalarda pekte başarılı olamıyorlar.İlerleyen zamanlarda bir sorun çıkabiliyor.PhpBB'nin kendine özgü rep sistemi yanı sıra bence güzel bir editörde gelmesi lazım.Bu özellikler dışardan modlarla olacak değil.Şimdi size soruyorum sizce PhpBB'ye Rep ve Editör özellikleri ne zaman ve hangi sürümlerinde gelicek ?
Not:Anket yapmayı planlıyordum ama anket özelliği yokmus xD...
Neyse görüşlerinizi bekliyorum.
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Phpbb'ye Rep Sistemi Ne Zaman Gelicek?

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

3.0.x sürümlerinde olmicagi kesin

3.2 de editör özelligi gelcek büyük ihtimal
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
Kullanıcı avatarı
cagatayozata
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen cagatayozata »

Rep sistemi ve editör bence kesin gelmeli. Özcanın dediği gibi 3.1 de gelebilir belki.
dead
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen dead »

Editor olsa yeter rep sistemi bi sekilde hallolur en büyük eksiklik hoteditor.

“Genel Tartışmalar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir