Gönderilen form geçersiz hatası

phpBB 3.0.x çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen MODlar ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
yet_one
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: KİMSE BİLMİYORMU ÇÖZÜMÜ ?

Mesaj gönderen yet_one »

Ayarlar 3.04 tede 3.05 tede varsayılana ayarlı ikisindede aynı yani Forumda kayıt olma süresi diye bir süre var o süre bitince form geçersiz kalıyor formun süresinide o ayar ile ayarlıyorsun yine herşey dön dolaş hosta dayanıyor (PHPBB3 KURARKEN HOST ÇOK ÖNEMLİ BUNU ÇOK İİ ANLADIM). Kaliteli bir hostta çıt çıkarmıyor kodlar birbiri ile uyumölu mükemmel yazılmışlar bir çok paralı forum sistemine 10 basar özellikleri var ama dediğim gibi incelikleri çok ve çok uğraştıraibliyor eğer php ye biraz aşinalığın yoksa yeni başlamak için önerilmeyecek bi sistem bikere karıştımı yardımcı olacak adamda bulamıyorsun herkez bi köşeden izliyor cvp veren kimse yok bazılarıda bu işi çıkarına yontmuş durumda sana bu işi şukadara yaparım diyip çekiliolar köşelerine nerede kaldı açık kaynak kod olayı tmm anladık kimse kimseye yardım etmek zorunda diil ok ozaman burası niye var arkadaşım ortada büyük bir yönetim eksikliği var bence yardım isticen zaman kimseyi bulmıyorsun ya aynı forumun yayımcısına 8 de yazdım 8.01 de cvpladı şok oldum arkadaşım herşeyi ii güzel yapmışınzı ama sorun çıktığında yardımcı olacak bitane adam yok burası resmen balyoz etkisi yapıyor. Bende niye dışarda bütün siteler vb ile yapılıyor diyordum yada smf ile çünkü takım taklavatı yardımcı olanı kıyamet gibi bu gidiş hatta bu phpbb den bi cacık olmaz türkiyeye Sorununu çözen çekilirse köşeye bencil bencil köşesinden sürünenleri seyrdip sürünün lan çözemezsiniz diip gülerse olacağı bu yani ya bu işi adam gibi bilen yok yada adam akıllı bilen 3,5 kişi var onalrda ayda bir giriyor siteye destek forumu morumu yalan gir içine sürün sürün sonra olmadı de bırak desteği veriolar.
Mademki sistem budur usta ohalde nekadar ekmek okadar köfte bu hususta!

Koşturuyoruz Bakalım Nasıl Olacak Gidiş Hat.
http://www.filmciyiz.net - http://www.onlineradyo.info
firat7
Kayıtlı Kullanıcı

Re: KİMSE BİLMİYORMU ÇÖZÜMÜ ?

Mesaj gönderen firat7 »

yet_one yazdı:Ayarlar 3.04 tede 3.05 tede varsayılana ayarlı ikisindede aynı yani Forumda kayıt olma süresi diye bir süre var o süre bitince form geçersiz kalıyor formun süresinide o ayar ile ayarlıyorsun yine herşey dön dolaş hosta dayanıyor (PHPBB3 KURARKEN HOST ÇOK ÖNEMLİ BUNU ÇOK İİ ANLADIM). Kaliteli bir hostta çıt çıkarmıyor kodlar birbiri ile uyumölu mükemmel yazılmışlar bir çok paralı forum sistemine 10 basar özellikleri var ama dediğim gibi incelikleri çok ve çok uğraştıraibliyor eğer php ye biraz aşinalığın yoksa yeni başlamak için önerilmeyecek bi sistem bikere karıştımı yardımcı olacak adamda bulamıyorsun herkez bi köşeden izliyor cvp veren kimse yok bazılarıda bu işi çıkarına yontmuş durumda sana bu işi şukadara yaparım diyip çekiliolar köşelerine nerede kaldı açık kaynak kod olayı tmm anladık kimse kimseye yardım etmek zorunda diil ok ozaman burası niye var arkadaşım ortada büyük bir yönetim eksikliği var bence yardım isticen zaman kimseyi bulmıyorsun ya aynı forumun yayımcısına 8 de yazdım 8.01 de cvpladı şok oldum arkadaşım herşeyi ii güzel yapmışınzı ama sorun çıktığında yardımcı olacak bitane adam yok burası resmen balyoz etkisi yapıyor. Bende niye dışarda bütün siteler vb ile yapılıyor diyordum yada smf ile çünkü takım taklavatı yardımcı olanı kıyamet gibi bu gidiş hatta bu phpbb den bi cacık olmaz türkiyeye Sorununu çözen çekilirse köşeye bencil bencil köşesinden sürünenleri seyrdip sürünün lan çözemezsiniz diip gülerse olacağı bu yani ya bu işi adam gibi bilen yok yada adam akıllı bilen 3,5 kişi var onalrda ayda bir giriyor siteye destek forumu morumu yalan gir içine sürün sürün sonra olmadı de bırak desteği veriolar.
2009 da yazmıssınız bu yazıyı şu tarihte aynı dertle cebelleşiyoruz. çözümü host mu şimdi bunun ?
Kilitli

“3.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir