3.3.x Kurarken HTTP 500 hatası

phpBB 3.3.x sürümlerinin çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen Eklentiler ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
aygunoz
Kayıtlı Kullanıcı

Re: 3.3.x Kurarken HTTP 500 hatası

Mesaj gönderen aygunoz »

Sonuç olarak siteyi sıfırlamak zorunda kaldım, gelişmelerden sizleri haberdar edeceğim :)
aygunoz
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen aygunoz »

ESQARE yazdı: 23.09.2020, 00:21 Güncelleme eksikliği v.b. sorunlar oluşabileceğinden hazır panellerden otomatik yükleme yapmanız tavsiye edilmez. Forumlarımızdaki phpBB kurulum makalelerine göz atın. Veritabanı kullanıcı adı ve şifrenizi kullandığınız panelden ya da eski yedeğiniz varsa config.php dosyanıza bakarak bulabilirsiniz. config.php dosyası phpBB ana dizini altındadır. FTP v.b. dosya yönetim programı ile bakabilirsiniz.
Hocam siteyi sıfırlayarak otomatik 3.3.1 i kurdurdum cpanel, tüm dosyalar gitti. Sİte geri geldi. Şimdi eski üyeleri ve mesajları geri getirmek için ne yapmam gerekir ?
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

Önceki mesajımda da belirtmiştim. Eski mesajları geri getirebilmeniz için eski veritabanınızın silinmemiş olması gerekmektedir. Cpanel kullanıyorsanız phpMyAdmin v.b. uygulama üzerinden veritabanlarınızı görebilirsiniz. Bununla ilgili desteği hosting firmanızdan alabilirsiniz. Ayrıca eski veritabanınız mevcutsa yeni sürüm 3.3.1 ile çalışmayabilir. O veritabanını hangi sürümde kullandıysanız öncelikle o phpBB sürümünü kurmanız gerekmektedir. Daha sonra ise güncelleme işlemi yapmalısınız.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.

“3.3.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir