[MOD] TSL Tuttuğunuz Takım 1.1

[url=http://www.phpbbturkey.com/mods.html:34cnv4ga]phpBB 2.0.x MOD Veritabanımızda[/url:34cnv4ga] yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 2.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. MODlar hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen [b:34cnv4ga]2.0.x MOD Destek[/b:34cnv4ga] forumuna başlık açarak sorunuz.
Kullanıcı avatarı
the_alorak
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen the_alorak »

Bu modu, modun içinde yazdığı gibi "Flag Mod" ile yaptım. Yani kimsenin modunu filan çalmadım. Aynı ibare o arkadaşınkinde de var. Ki ben yapmadan önce öyle bir mod olduğunu bilmiyordum. Ayrıca yeni baktım o modda biraz sql konusunda problemler varmış sanırım. Benim yaptığımda öyle bir sorun yok. Düzenli bir şekilde yüklenebiliyor..
Kullanıcı avatarı
Ares
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Ares »

the_alorak yazdı:Bu modu, modun içinde yazdığı gibi "Flag Mod" ile yaptım. Yani kimsenin modunu filan çalmadım. Aynı ibare o arkadaşınkinde de var. Ki ben yapmadan önce öyle bir mod olduğunu bilmiyordum. Ayrıca yeni baktım o modda biraz sql konusunda problemler varmış sanırım. Benim yaptığımda öyle bir sorun yok. Düzenli bir şekilde yüklenebiliyor..
O modda sorun oldugunu nereden cikariyorsun ?? Bir cok Forum sitesinde ilk ciktigi gunden kullananlarvar Kurmak isteyenlerin kendi yaptigi hatalari mod hatasi olarak gostermen yada algilaman cok yanlis. Neyse Ayni moddan cevirdik Modu calmamissin ewet ama fikrime saygisizlik yaptigini dusunuyorum ve yinede eline, emegine saglik isteyen istedigini kullansin.
Kullanıcı avatarı
the_alorak
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen the_alorak »

Çalıntı olmadığı anlaşılsın yeter ;) Evet fikir olarak @Ares daha önce çıkmış. Ve gerçekten modu görmemiştim olmadığını sanmıştım. Birdahaki sezona arkadaş devam eder. Ben de başka konulara kayacağım ;)
Prisoner
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Prisoner »

kardeş bu modda çok yanlışlık var

çoğu dosyayı kendim editleyerek yaptım ama admin_users.php dosyasını yapamadım bu moda uygun olarak admin_users.php kodunun aslını buraya yazarsanız sevinirim ...
Kullanıcı avatarı
RAUVAS
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Mesaj gönderen RAUVAS »

Bunu yükleyin daha GzL.. :wink:
Dosya ekleri
Türkiye_Süper_Lig_v2[1].0.0.rar
(44.46 KiB) 339 kere indirildi
[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
AŞKA DAİR
MEKANS

Arkadaşlık sctripleri(yonja,club81)oyun sctripleri (flash,mynet) kurulur
Bahadır
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Bahadır »

Ben de de admin user.php hata verdi.. Yönetim Panelinden Logo ya giriş yok..
Bilgilerinize.
Kullanıcı avatarı
RAUVAS
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Mesaj gönderen RAUVAS »

....................
[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
AŞKA DAİR
MEKANS

Arkadaşlık sctripleri(yonja,club81)oyun sctripleri (flash,mynet) kurulur
Kullanıcı avatarı
PessimiStyle
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen PessimiStyle »

mükemmel bir mod çok tşk. ederim.
Cayone
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Cayone »

Bunu biri bana anlatırsa çok sevineceğim ya acemiyim biraz şu sql'uda öğrensem tam olacak:

Kod: Tümünü seç

# 
#-----[ SQL KODU ]------------------------------------------ 
# 

ALTER TABLE phpbb_users ADD user_takim varchar(20) NULL AFTER user_from;

CREATE TABLE phpbb_takimlar (
   takim_id int(10) NOT NULL auto_increment,
   takim_name varchar(32),
   takim_image varchar(20),
   PRIMARY KEY (takim_id)
);

INSERT INTO phpbb_takimlar (takim_id, takim_name, takim_image) VALUES ('','Ankaraspor', 'ankara.gif');
INSERT INTO phpbb_takimlar (takim_id, takim_name, takim_image) VALUES ('','Ankaragücü', 'ankaragucu.gif');
INSERT INTO phpbb_takimlar (takim_id, takim_name, takim_image) VALUES ('','Antalyaspor', 'antalya.jpg');
INSERT INTO phpbb_takimlar (takim_id, takim_name, takim_image) VALUES ('','Beþiktaþ', 'bjk.gif');
INSERT INTO phpbb_takimlar (takim_id, takim_name, takim_image) VALUES ('','Bursaspor', 'bursa.jpg');
INSERT INTO phpbb_takimlar (takim_id, takim_name, takim_image) VALUES ('','Ç.Rizespor', 'rize.gif');
INSERT INTO phpbb_takimlar (takim_id, takim_name, takim_image) VALUES ('','Denizlispor', 'denizli.gif');
INSERT INTO phpbb_takimlar (takim_id, takim_name, takim_image) VALUES ('','Erciyespor', 'erciyes.gif');
INSERT INTO phpbb_takimlar (takim_id, takim_name, takim_image) VALUES ('','Fenerbahçe', 'fb.gif');
INSERT INTO phpbb_takimlar (takim_id, takim_name, takim_image) VALUES ('','Galatasaray', 'gs.gif');
INSERT INTO phpbb_takimlar (takim_id, takim_name, takim_image) VALUES ('','Gaziantepspor', 'antep.gif');
INSERT INTO phpbb_takimlar (takim_id, takim_name, takim_image) VALUES ('','Gençlerbirliði', 'gencler.gif');
INSERT INTO phpbb_takimlar (takim_id, takim_name, takim_image) VALUES ('','Kayserispor', 'kayseri.gif');
INSERT INTO phpbb_takimlar (takim_id, takim_name, takim_image) VALUES ('','Konyaspor', 'konya.gif');
INSERT INTO phpbb_takimlar (takim_id, takim_name, takim_image) VALUES ('','Sakaryaspor', 'sakarya.jpg');
INSERT INTO phpbb_takimlar (takim_id, takim_name, takim_image) VALUES ('','Sivasspor', 'sivas.gif');
INSERT INTO phpbb_takimlar (takim_id, takim_name, takim_image) VALUES ('','Trabzonspor', 'trb.gif');
INSERT INTO phpbb_takimlar (takim_id, takim_name, takim_image) VALUES ('','V. Manisa', 'manisa.gif');

Mesela şu kod neyi anlatıyor?
ALTER TABLE ile başlayanı yapabiliyorum da diğerlerini nasıl yapacağım?
Mesela TABLE nasıl oluşturacağız?INSERT INTO nasıl yapılıyor?
MOD kurulum makalesinde sadece sorgu var.Bunları bulamadım.Anlatan olursa çok sevineceğim.Şimdiden Teşekkürler
Kullanıcı avatarı
ufukozer
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen ufukozer »

arkadaşım bu mod düzgün çalışıyor fakat ben şey diyecektim ben bu mdou yüklediğimde yönetim panelinde de çıktı fakat tıkladığımda şöyle bir hata var:

Kod: Tümünü seç

Couldn't obtain logo data

DEBUG MODE

SQL Error : 1054 Unknown column 'logo_name' in 'order clause'

SELECT * FROM phpbb_logo ORDER BY logo_name ASC

Line : 332
File : admin_logo.php
yadımlarınızı bekliyorum
http://www.ozernet.info buda bizim forumumuz...
mrtakcy
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen mrtakcy »

Bu modda yanlışlıklar var profilmi görüntülemek istiyorum hata veriyor tavsiye etmiyorum düzeltilmeden kullanmayın.
Kullanıcı avatarı
mahadeva
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: [MOD] TSL Tuttuğunuz Takım 1.1

Mesaj gönderen mahadeva »

bu mod iyi oldu.. turkce dil dosyasindan takimlari MC'ler olarak degistirdim
ve icindeki resimleri mc resimleri olarak degistirdim

begendiginiz mc'ler olarak yaptim :D
turkce rap sitesine baska ne yakisir demi ? hehe
BIZ SIVASLIYIZ, KONUSARAK GÜNES DOGAR, SUSARSAK AY YANAR, ISYANIMIZDA KIYAMET KOPAR, BIRINI SEVERSEK GØZÜMÜZDEN YAS YÜREGIMIZDEN KAN AKAR..!
Kilitli

“2.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Yandex [Bot] ve 0 misafir