phpBB2 Plus Kurulumu

phpBB2 Plus kurulum ve çalıştırılmasında meydana gelen sorun ve problemler için buradan yardım alabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
kemal008
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen kemal008 »

Dil paketinin içinde bulunan root/ dizininin içindeki dosyaları ve dizin içeriklerini olduğu gibi plus'un dizinine kopyalayacaksınız. plus'un içinde olmayan dizinleri direk dizinleri ile, olan dizinleri ise, paketteki dizinlerin içindeki dosyaları kopyalayın. Bir de "üzerine yazayım mı" gibi soruları "EVET" diyerek onaylayacaksınız.

fttp den fazla anlamam bu metni biraz detaylı anlatır mısınız ne yapmam gerek tam olarak........
yoldash
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen yoldash »

yha arkadaşlar ben dosyaları ftp ye attım türkçe dil dosyalarınıda attım config.php dosyasının CHMOD ayarını 666 yaptım install aşamasına geldim tarayıcımdan http://falan.filan.com/phpBB2/install/install.php şeklinde tıkladım ama bi sayfa açıldı üstte phpBB plus logosu var sayfada bir sürü yazılar varr anlamadım gitti :cry: karma karışık bişeee bir sürü yazı varr yardım edin lütfen :cry: :cry:
yoldash
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen yoldash »

yha arkadaşlar bu sorunu çözdümde veri tabanı adı vertabanı şifresi dior bunlar ne? yane hangi şifreyi kullancam orda lütfen yardım edim yafff
Kullanıcı avatarı
crowzer
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen crowzer »

phpMyadmin'deki veritabanı şifren ve kullanıcı adın aynısı
FoRumOlayi.com
Benimde İmzam Olmasın Ne Var Yani
yoldash
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen yoldash »

taam arkadaşım onuda hallettim kurulumu tamamladım şimdi pano ana sayfa dediqimde herşey çok güzel ama en üst tarafta şöle bişeler yazıor :cry:

Warning: fopen(./cache/birthday_0.00.dat): failed to open stream: Permission denied in /home/rapforumcjbnet/public_html/phpBB2/index.php on line 275

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/rapforumcjbnet/public_html/phpBB2/index.php on line 276

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/rapforumcjbnet/public_html/phpBB2/index.php on line 277

Warning: fopen(./cache/last_visit_1_0.00.dat): failed to open stream: Permission denied in /home/rapforumcjbnet/public_html/phpBB2/index.php on line 360

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/rapforumcjbnet/public_html/phpBB2/index.php on line 361

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/rapforumcjbnet/public_html/phpBB2/index.php on line 362

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/rapforumcjbnet/public_html/phpBB2/index.php:275) in /home/rapforumcjbnet/public_html/phpBB2/includes/page_header.php on line 747

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/rapforumcjbnet/public_html/phpBB2/index.php:275) in /home/rapforumcjbnet/public_html/phpBB2/includes/page_header.php on line 753

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/rapforumcjbnet/public_html/phpBB2/index.php:275) in /home/rapforumcjbnet/public_html/phpBB2/includes/page_header.php on line 754
Kullanıcı avatarı
crowzer
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen crowzer »

Tahminimce cache klasörünün içinde bazı gereksiz dosyalar oluşmuş onları kaldırmalısın ama emin değilim
İlk Önce Bütün chmod ayarlarını kontrol et ondan sonra cache klasörüne bakarsın yedeğini almayı unutma :wink:
FoRumOlayi.com
yoldash
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen yoldash »

yha yeniden kurdum kurulumda yükle diorum Yükleme sırasında bir problem oluştu
Veritabanını güncellerken bir hata oluştu
Table 'phpbb_auth_access' already exists

bunu nasıl düzeltçez ?
Kullanıcı avatarı
crowzer
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen crowzer »

phpmyadminden gir bütün tabloları sil

kurulumda yaptığın son hamleyi tekrar yap
FoRumOlayi.com
yoldash
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen yoldash »

nerden silcemki arkadaşım o dediklerini :? php my admine girdim ama neresinden silcem :cry:
Kullanıcı avatarı
crowzer
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen crowzer »

phpMyadmin'e Gir Veritabanını seç içinde tablılar gözükecektir. hepsini seç ve tümünü kaldır de olur o zaman
FoRumOlayi.com
yoldash
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen yoldash »

crowzer yazdı:phpMyadmin'e Gir Veritabanını seç içinde tablılar gözükecektir. hepsini seç ve tümünü kaldır de olur o zaman
jnmsın nan mujukkaaaaaa çok saqol arkadaşım allah senden çok merci :) yaptım ehueheuheu
yoldash
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen yoldash »

yha şimdi bunu hallettim kurdum forum iyi güzel kurulmuş yönetim paneline falan girebiliyoırum ama sayfanın en üstünde ilk verdiqim yazı varya bir sürü yazılar çıkıyor kafayı yicem yha

Warning: fopen(./cache/birthday_0.00.dat): failed to open stream: Permission denied in /home/rapforumlari/public_html/phpBB2/portal.php on line 377

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/rapforumlari/public_html/phpBB2/portal.php on line 378

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/rapforumlari/public_html/phpBB2/portal.php on line 379

Warning: fopen(./cache/last_visit_1_0.00.dat): failed to open stream: Permission denied in /home/rapforumlari/public_html/phpBB2/portal.php on line 461

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/rapforumlari/public_html/phpBB2/portal.php on line 462 :cry:
Kullanıcı avatarı
baboli
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen baboli »

Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, anlamsizinsan@kayyo.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

phpmyadminde hiç bisey gözükmüo
arkadaslar üçtür plus1 kurmaya çalisiom hep bu hatayi verio
normal php kuruyorum ama plus kurulmuuo neden acaba yardimlariniz için simdiden tesekkur
Kullanıcı avatarı
crowzer
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen crowzer »

.htaccess dosyasını atmışsındır. o dosyayı bul ve sil
FoRumOlayi.com
Kullanıcı avatarı
baboli
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen baboli »

htaccess.shorturl bu dosyay1m1 siliyim
Kilitli

“phpBB2 Plus Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir