phpBB2 Plus Kurulumu

phpBB2 Plus kurulum ve çalıştırılmasında meydana gelen sorun ve problemler için buradan yardım alabilirsiniz.
ringleader
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen ringleader »

Daha önce aynı hosta phpbb kurmuştum tıkır tıkır çalışıyordu şimdi aynı hosta http://www.sillys.org/sazans/phpBB2/ klasorune plusı kurdum cmod ayarlarına kadar sizin dediğiniz şeyleri harfiyen yaptım ama aşağıdaki hata ile karşılaşıyorum.

Warning: glob() has been disabled for security reasons in /data/web/virtuals/sillys.org/www/sazans/phpBB2/includes/sessions.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/sillys.org/www/sazans/phpBB2/includes/sessions.php:31) in /data/web/virtuals/sillys.org/www/sazans/phpBB2/includes/sessions.php on line 260

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/sillys.org/www/sazans/phpBB2/includes/sessions.php:31) in /data/web/virtuals/sillys.org/www/sazans/phpBB2/includes/sessions.php on line 261

Warning: glob() has been disabled for security reasons in /data/web/virtuals/sillys.org/www/sazans/phpBB2/includes/sessions.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/sillys.org/www/sazans/phpBB2/includes/sessions.php:31) in /data/web/virtuals/sillys.org/www/sazans/phpBB2/includes/sessions.php on line 260

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/sillys.org/www/sazans/phpBB2/includes/sessions.php:31) in /data/web/virtuals/sillys.org/www/sazans/phpBB2/includes/sessions.php on line 261

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/sillys.org/www/sazans/phpBB2/includes/sessions.php:31) in /data/web/virtuals/sillys.org/www/sazans/phpBB2/includes/functions.php on line 1275

Yardım cı olursanız çok sevinirim
xxx
Kullanıcı avatarı
GodBeach
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Mesaj gönderen GodBeach »

includes/contats.php yi aç <?php yazısından önce boşluk ve ?> yazısından sonra boşluk olmucak
Bir php kodu
$GodBeach = "Php Script Yazılır";

print $GodBeach;

Önizleme: Php Script Yazılır
Kullanıcı avatarı
ALEXIS
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen ALEXIS »

GodBeach yazdı:includes/contats.php yi aç <?php yazısından önce boşluk ve ?> yazısından sonra boşluk olmucak
Denkk! Yanlış cevap... 500$'a script yazan elemanın hali :P

phpbb plus:

Kod: Tümünü seç

[ AÇ ]

includes/sessions.php 

[ BUL ]

glob()

[ BUNUNLA DEĞİŞTİR ]

@glob()
Kullanıcı avatarı
GodBeach
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Mesaj gönderen GodBeach »

iyi aferim sana

Kod: Tümünü seç

Cannot modify header information - headers already sent by
Bir php kodu
$GodBeach = "Php Script Yazılır";

print $GodBeach;

Önizleme: Php Script Yazılır
Kullanıcı avatarı
mc_kelleci
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen mc_kelleci »

phpbbplus 1.53 ün istedigi ekstaradan sistem gereksinimleri neler?bilgilendirirseniz sevinirim
aklı olan okumasın sanayide iyi para veriyorlar :)
Kullanıcı avatarı
cupra
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen cupra »

mc_kelleci yazdı:phpbbplus 1.53 ün istedigi ekstaradan sistem gereksinimleri neler?bilgilendirirseniz sevinirim
bildiğim kadarıyla sade phpbb ile farklı bir durumu yok..
Kullanıcı avatarı
mc_kelleci
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen mc_kelleci »

GD1,GD2 desteklemesi felan diyorlardı. plusı kayyo ya kuruyom sorun yok fakat hostuma kurunca logoları değiştirmede ve görsel dogrulama kodunda hata olusuo. herhalde GD1,GD2 den kaynaklanıo.olmazsa sunucumla konusacam başka sistem gereksinimleri varsa bilgilendirinde onlarıda söyleyeyim
aklı olan okumasın sanayide iyi para veriyorlar :)
Kullanıcı avatarı
NEFRİT
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Mesaj gönderen NEFRİT »

GodBeach yazdı:iyi aferim sana
Tüm üyeler birbirinize karşı saygılı olunuz, saygılı olunuz ki bu sitede kalabiliniz.
Özellerden kullanıcılara reklam yaptığım için sayın yöneticim beni uzaklaştırdı.
S@N@L C@FE
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen S@N@L C@FE »

Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, kabristan@kayyo.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.
ARKADAŞLAR ARTIK YENİ NİCK'İMLE ARANIZDAYIM >>> yeniturkBB
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

arkadaşım arama yapsaydın bu sorunun daha önce biriçok kez açıldığını görürdün ama neyse, ftpden gir ve .htacces dosyasını sil ama normalde görünmüyor olabilir ayarlardan girip görünüm ayarlarından always show hidden files gibi bişey wardı onu açman grekiyor..
Kullanıcı avatarı
hotfix
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen hotfix »

herşeyi yaptım...kurulumun son sayfasında şu hatayı aldım..

Veritabanını güncellerken bir hata oluştu
Table 'phpbb_auth_access' already exists

sebebi nedir acaba...
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

bu hata çok karşımıza çıkıyor olan bir veri tabanının üzerine yazmaya çalışıyorsun, şimdi phpmyadminden gir ve tüm tabloları sil. sonra yükleme sayfasına bidaha gel yeniden kur, ama kurana kadar bekle. tablolar silmek içinde veritabanına gir, veritabanı ismine tıkla orada bisürü tablo gözükür, hepsini seç ve kaldır de.
Kullanıcı avatarı
hotfix
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen hotfix »

şimdide şu hatayı veriyor....

Fatal error: Call to undefined function: glob() in c:\apache\htdocs\plusforum\includes\sessions.php on line 31

bir arkadaş sessions.php içindeki glob()'u bulup @glob() şeklinde değiştirin bende glob var ama parantezlerin içi dolu.başına @ bunu ekledim ama nafile.....

k-u-r-u-l-m-u-y-o-r...

birde şu chmod ayarı beni ayar ediyor.ne FTP'de nede normal olarak sağ tuşla bende böyle bir seçenek çıkmıyor.bunu değiştirmenin başka yolu yok mu?

bu güne kadar bütün php leri bir kerede kurdum bu biraz zorlu çıktı.. :D :D
Kullanıcı avatarı
hotfix
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen hotfix »

sessions daki 31.satır bende şöyle...

$files = glob($phpbb_root_path."cache/last*.dat");
Kullanıcı avatarı
hotfix
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen hotfix »

bendeki phpbb2'deki sessions.php'deki 31 satıra baktım satırda hiçbirşey yok.bende plus'daki sessions.php'deki 31.satırı silince aşağıdaki menüye ulaşıyorum.ama admin panel açılmıyor..buda enteresan..daha önce denendimi acaba...?

sonuçta hala kurulumu tam olarak beceremedim.şu 31. satırı bir çözsek...
Dosya ekleri
adsız1.JPG
Kilitli

“phpBB2 Plus Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir