Ziyaretçiler mesajları göremesin ?

phpBB 2.0.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız MODları buraya yazabilirsiniz.
Kilitli
rockandbeer
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Ziyaretçiler mesajları göremesin ?

Mesaj gönderen rockandbeer »

Arkadaşlar araştırdım biraz ama bulamadım. Ziyaretçilerin linkleri görmelerini engellemek istemiştim forumunda fakat linklier code ile verildiğinden çok bi işime yaramadı. codelar gizlenmiyo bilende yok sanırım.

O halde şöyle bi mod arayışındayım. Ziyaretçiler anasayfama girsin dolaşsn konulara tıklasın girsin fakat o konunun hiç bir mesajını okuyamasın konuya tıkladığında üye olması gerektiğini söyleyen bir mesaj çıksın karşısına...

şimdiden teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
Dn_35
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Ziyaretçiler mesajları göremesin ?

Mesaj gönderen Dn_35 »

forumda istediğin gibi 2 mod var.

1. Ziyaretçiler konuya girebilirler ve konunun belli kısmını okuyabilirler devamını okumak için kayıt olun veya giriş yapınız diye uyarı verir.

2. yanlızca linkleri göstermez ve linki görmek için kayıt olun veya giriş yapınız diye uyarı verir.

2 mod sitemizde mevcut.
Site Kuralları | Mod Kurulum Makalesi | MODX Formatlı Modların Kurulumu

Lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, kurallarımız gereği özel mesajlara cevap vermiyoruz.
rockandbeer
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

2. yazdığın mod kesinlikle işime yaramaz çünkü , forumumda linkleri code içinde yayınlama zorunluluğu var. o modda code içindeki linklier gizlemiyor...

1. yazdığın mod ise istediğim gibi olmamasına rağmen sanırım şimdilik beni idare eder... teşekkür ederim....

yine söyleyeyim arkadaşlar ... ziyaretçiler konualar girip postları görüp içeriğine bastığında üye olması gerektiğini hatırlatan msj ve link gösteren bir mod bilen varsa buraya yazsın ltfn...

tekrar teşekkürler Dn_35
Kullanıcı avatarı
Dn_35
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Dn_35 »

viewtopic.php dosyasına ziyaretçiler tıkladığında login.php'ye yönlendirilebilir ama bu sefer arama motorları siteni indexleyemezler.
Site Kuralları | Mod Kurulum Makalesi | MODX Formatlı Modların Kurulumu

Lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, kurallarımız gereği özel mesajlara cevap vermiyoruz.
rockandbeer
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

forum mod vs konusunda acemiliğim geçti... fakat indexleme arama motorları kayıt konlarında pek bi bilgi sahibi değilim o yğzden şunu sorma gerekliliği hissettim bilgim olmadığından ötürü ...

Yönetim Paneli/Forum Yönetimi/İzinler den tek tek forumları şimdilik okuma iznini herkes yerine sadece kayıtlılar seçeneğini seçtim. Bu şekilde arama motorları indexleyebilir mi ?
Kilitli

“2.0.x MOD İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Ahrefs [Bot] ve 10 misafir