Yönetim panele girmiyor.

phpBB 2.0.x kurulum ve çalıştırılmasında meydana gelen sorun ve problemler için buradan yardım alabilirsiniz.
Kilitli
PsyChoPath
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Yönetim panele girmiyor.

Mesaj gönderen PsyChoPath »

Merhaba arkadaşlar ,

Benim şuan kullandığım tema SubRed isimli tema ve ayrıyette 3 4 tane daha temam var . Şimdi ben subred isimli temadan herşeyi yapabiliyorum panele falan gierbiliyorum hiçbir sorunum yok ama profile gelip diğer temalardan birisini seçiyorum çıkış yapıyorum sonra tekrar giriş yapıyorum herşey normal siteye giiiriyor ve sonra yönetim paneline tıklıyorum tekrar şifre istiyor ya giriyorum şifreyi şifre yanlış veya aktive eldilmemiştir diyor ve admin paneline girmiyor bunu diğer tüm temalarımda aynı şekilde denedim hiçbirinde olmuyor belki dediler tema dosyalarında hata onlarıda tekrar yükledim yine aynı sonuç hep bu şekilde devam ediyor bu yüzdende temamı değiştiricem değiştiremiyorum elim kolum bağlı kaldı hiç biyerdende cevap alamıyorum yardımlarınızı bekliyorum çok önemli benim için..
PsyChoPath
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Yönetim panele girmiyor.

Arkadaşlar sürümüde 2.0.21 den 2.0.22 ye yükselttim ama sorun aynı edvam ediyor panele giremiyorum . Başka temadan
Kullanıcı avatarı
Mirach
Destek Ekibi Lideri
Destek Ekibi Lideri

Mesaj gönderen Mirach »

Lütfen arama yapınız.Bu konu üzerinde birçok tartışma mevcut.
Profilinde phpBB forumunun adresini girmemiş üyelere ve kurallara aykırı şekilde açılmış başlıklara destek verilmez.
Resim Resim Resim
PsyChoPath
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

3 gündür didik didik ettim bir sonuç bulamıyorum bir türlü nasıl arama yapabilirim veya nasıl olcak birazcık bilgilendirebilirmisn
Kilitli

“2.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Yandex [Bot] ve 1 misafir