Destek Forumu?

phpBB Türkiye ile ilgili görüş, istek ve önerilerinizi bu foruma yazın
phpBB ile ilgili sorulan tüm soru başlıkları kilitlenecek veya silinecektir.
phpBB Türkiye hakkında görüş, istek ve önerilerinizi bu foruma yazabilirsiniz. Site ile ilgili olmayan mesaj yazanlar, başka siteleri kötüleyenler, konu dışına çıkanlar ya da yöneticileri kötüleyici mesaj yazanlar uzaklaştırılacaktır.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kullanıcı avatarı
malt
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Destek Forumu?

Mesaj gönderen malt »

Merhabalar.

Phpbb Türkiye forumunda yaklaşık 3 aydır bulunuyorum.Bu süre içerisinde bir takım sorunlarla karşılaştım, bazılarımda moderatör bazılarına üyeler yardımcı oldular.Ancak son zamanlarda ne moderatörler ne de yöneticiler başlıklara cevap verir oldular.

Bu soruna çare bulursanız iyi olur çünkü hergün onlarca kişi madur oluyor.

Saygılar..
Kullanıcı avatarı
Dn_35
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Destek Forumu?

Mesaj gönderen Dn_35 »

Sitemizde yardımcı olan arkadaşlarımız tamamen kendi insiyatiflerinde ve gönüllü olarak yardımcı olmaya çalışmaktadırlar ama çoğu üyelerimiz yardımcı olmaya çalışmak yerine sorun var acil yardım gibi basit ve anlaşılmaz şekilde soru sorup çözüm bekliyorlar,

Sitemizde phpBB2 ile ilgili sorulmamış veya çözümü olamayan başlık yok gibi, phpBB3 için ise birçok sorun çözümlenmiş olduğu halde hala bazı üyelerimize sitemizin ARAMA özelliğini kullanmasını alıştıramadık.

Biz bir çok konuyu kilitlemekten veya kaldırmaktan bıktığımız halde çoğu üyelerimiz bıkmadan usanmadan anlaşılmaz şekilde soru sormaya devam ediyorlar, bu şekil soru soranların başlıklarını cevaplamıyoruz.

Sitemiz kuralları dahilinde soru soran ve ne gibi düzenlemeler yapıpta sorunla karşılaştığını detaylı anlatan üyelerimize zevkle ve isteyerek yardımcı olmaya çalışıyoruz.
Site Kuralları | Mod Kurulum Makalesi | MODX Formatlı Modların Kurulumu

Lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, kurallarımız gereği özel mesajlara cevap vermiyoruz.
Kullanıcı avatarı
malt
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen malt »

Bu söylediklirinize katılıyorum ancak arada forumda çözümleri dahil olmayan sorular da kaynayabiliyor.
Kullanıcı avatarı
blogcu forum
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen blogcu forum »

ya keşke iyi ingilizce bilseydim de modları türkçeleştirip sizlerle paylaşsaydım...
gerekli modlara bakıyorum pek işime yarayan çıkmıyor. çıksa da çoğu üye hata ile karşılaştığı için hiç başlamıyorum bile mod kurumuna. en fazla 3 mod kurulu forumumda ama ben daha çok kurmayı istiyorum. bu konuda ing sitesini takip etmek lazım :roll:
blogcu

“Görüş - İstek - Öneri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir