Arkadaşlar İstek Üzerine Banner Yapılır...

phpBB 3.0.x sürümlerindeki stiller / temalar için yapılan rütbe resimleri, ifadeler, avatarlar, butonlar, logolar, bannerler.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
Timramon
Kayıtlı Kullanıcı

Arkadaşlar İstek Üzerine Banner Yapılır...

Mesaj gönderen Timramon »

Arkadaşlar banner talebinin fazla oldunu fark ettim. İstekleriniz üzerine banner yapabilirim.Banner saihib olmak için isteklerinizi burada belirtmeniz yeterlidir. :wink: Elimden geldiği kadar herkeze yardımcı olacağım..
1320adem
Kayıtlı Kullanıcı

Deneme

Mesaj gönderen 1320adem »

Deneme
En son 1320adem tarafından 29.08.2012, 17:19 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Timramon
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Arkadaşlar İstek Üzerine Banner Yapılır...

Mesaj gönderen Timramon »

Nasıl Bu resiMlerin bir arada kullanıldığı bir bannermı yoksa hareketli felan MI? biraz daha açıklama yaparsan sevinirim.. :?:
1320adem
Kayıtlı Kullanıcı

Deneme

Mesaj gönderen 1320adem »

Deneme
En son 1320adem tarafından 29.08.2012, 17:18 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
yenimakale
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen yenimakale »

Logo ve bannerları çok seviyorum. Hareketli bannerları tercih ederim. Benim sitem içinde banner ya da logo ya da her ikisi de yaparsan sevinirim.

Yapmış olduğun logo ve bannerları anasayfada adın soyadın ve iletişim bilgilerinle birlikte haber olarak ekleyeceğim. Ayrıca aynı şekilde sorum bölümünde de logo ve bannerların yer alacak.

Forum bölümünde burada yayımlanacak, kendinde ekleyebilirsin sana kalmış:
http://www.yenimakale.com/forum/viewforum.php?f=64

Anasayfada da en üstte haberler var orada yayımlanacaklar:
www.yenimakale.com

Kendin eklemek istersen resimleri http://www.yenimakale.com/resim_yukleme.asp adresinden yükle lütfen. Bu sayede hiç silinmezler.

Ne tür bir şey istediğime gelince bu tamamen sana. Kendi zevkine göre istediğin boyut, tür ve renkte yapabilirsin. Yeri geliyor farklı boyutta bir logo lazım oluyor foruma girip beğendiklerimi kullanıyorum. Çeşitli olması da hoşuma gidiyor doğrusu. Sende eklersen sevinirim. teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
aciyagulmek
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen aciyagulmek »

birde bunu dene

Kod: Tümünü seç

<object classid="clsid:d27cdb6e-ae6d-11cf-96b8-444553540000"
codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=6,0,0,0"
width="750" height="80" id="deneme1" align="">
<param name=movie value="deneme1.swf"><param name=quality value=high>
<embed src="deneme1.swf" quality=high  width="750" height="80" name="deneme1" align=""
type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer">
</embed></object>
Dosya ekleri
deneme1.rar
(53.4 KiB) 296 kere indirildi
Kullanıcı avatarı
aciyagulmek
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen aciyagulmek »

biraz dalgınım yanlıs yere ekledim, kusura bakmasın kimse.
halo33
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen halo33 »

BANADA YAPSANA banner ko2.forumlari.net bir numaralı ko sitesi die
matraxxx
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen matraxxx »

Hareketli flash yada gif formatında banner istiyorum arkadaşlar yapabilen arkadaşlardan :)

FORUMGOLGE.ORG
Bilgi Paylaşım Platformu
www.forumgolge.org

sırasıyla bunlar yazarsa güzel olur...

http://www.stsoftware.biz/phpbb3/index.php?style=etech
Bu tema için gerekli arkadaşlar...

camfanus06
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen camfanus06 »

Merhaba yeni kurmuş olduğumuz sitemizi www.camfanus.com adı bu.bir banner istiyorum yalnız istediğim banner hareketli yazı şeklinde olucak ve yazı camfanus olucak birde yazının içerisindeki c-f-s harlarinin rengi diğerlerinden farklı olucak boyutuda diğerlerinden birazdaha büyük olucak

çokmu şey istedim aceba mümkünmüdür bu
MyGenclik_Team
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen MyGenclik_Team »

Merhaba bize yardımcı olacağınıza inanıyorum.Bizede uygun bi banner yaaparsanız sevinirim.Adresi veriyim bi bakın hareketli güzel bişi yaparsınız inş.www.mygenclik.net.
adaburada
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen adaburada »

forum.adaburada.com baner yapabilirmisin
Kullanıcı avatarı
UFUKXXX
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen UFUKXXX »

konsolustaları ismi olarak banner yapabilirmisin ?
Kilitli

“3.0.x Stil Grafikleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir