[MOD] ReIMG Image Resizer

phpBB 3.0.x MOD Veritabanımızda yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 3.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. phpBB 3.0.x MODları hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen 3.0.x MOD Destek forumuna başlık açarak sorunuz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
FrmZeytinDali
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen FrmZeytinDali »

İlk Mod Paylasımım Umarım Hatam Olaz

Benden Yorum : Mod Calısıyor Ancak Kurumu Bayabi Zor Html bilisi olmayanlar için zor bir mod...

ReIMG Image Resizer

Eklenti: ReIMG Image Resizer
Sürüm: 1.0.0
Yazar: DavidIQ
Açıklama: üyeler tarafından gönderilen resimleri yeniden boyutlandırı.. imzalardaki resimleri buna dahil edebilir veya hariç tutabilirsiniz.. lightbox veya highslide js kütüphanelerini kullanır.. zoom tuşu ile resimler orijinal boyutlarında gösterilir..

Uyumlu olduğu phpBB3 sürümleri:
phpBB 3.0.5

Dil dosyaları/eklemeleri:
İngilizce

Lisans: GNU General Public License v2
Bu MOD hakkında
Başlık:ReIMG Image Resizer

Açıklama:Resizes user-posted images, including or excluding signatures, that are too large, optionally overlaying a zoom button to view the original-sized image (optionally in a lightbox or even using Highslide JS).

Sürüm:1.0.1

Kurulum Seviyesi:Orta

Kurulum Süresi:~20 dakika

Yapımcı Notları:This MOD depends on client-side javascript support. However, it will not break without javascript, there will simply be less functionality (i.e. too large images will not be resized after all).

This MOD has been tested successfully with the following browsers:

* Internet Explorer 6, 7, 8
* Firefox 1.0, 1.5, 2, 3, 3.5
* Opera 9.27, 9.5, 9.6
* Safari 3.1, 4
* Mozilla 1.7
* Google Chrome 2.0.172.37
* Konqueror 4.2.2
* Epiphany 2.26.3

Since this MOD was not designed for any of these browsers specifically, any other W3C (semi-)compliant browser should also work.

This MOD uses HTML attributes (onload and onerror) that are not part of the XHTML 1.0 Strict and Transitional specifications. This is not a problem in virtually all popular browser software, but if you really need to stay 100% XHTML 1.0 compliant, then you could leave out the onload and onerror attributes. The drawback of this is that all images are shown at once, but only after the full document (including *all* images) has loaded. The user will probably experience this as being slower, because he will not see the images loading. One way of solving this is to show thumbnails of the images while loading them by adding this rule to your theme's style sheet:

.reimg { width: 10%; height: auto; visibility: visible; }

Included with this MOD are two versions of the reimg.js and litebox.js javascript files:

1. In root/reimg/ you will find the compressed versions, which are smaller in file size and will download more quickly. (For more information visit http://javascriptcompressor.com/.)
2. In contrib/js_original/ you will find the original javascript files with reasonably documented source code, which is more easily hackable/editable.

By default the compressed versions are installed to optimize for speed.

To change settings go to ACP -> Post Settings -> Image Resize Settings (at the bottom of the page).
Please note that if you plan on using Highslide JS you must follow the instructions shown next to the Zooming Method drop-down.
Dosya formatı: zip
Dosya indirme:
reimg_image_resizer.zip
(104.45 KiB) 748 kere indirildi
wwgokhanww
Kayıtlı Kullanıcı

Re: [MOD] ReIMG Image Resizer

Mesaj gönderen wwgokhanww »

ee türkce aciklamasi yokmu ? google amcanin dandik cevirisinemi kaldik yani?
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

wwgokhanww yazdı:ee türkce aciklamasi yokmu ? google amcanin dandik cevirisinemi kaldik yani?

sanirim ilk mesaji okumadim ya da direk alintiyi okudun, ne güzel hem türkcesini hemde inglizce aciklamasini paylasmis daha ne istiyorsunuz anliyamadim?

Yok ben Modun türkcesini istiyorum diyorsan Modun türkcelestirilmesini rica edebilirsin yapan olur mutlaka ;)
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
FrmZeytinDali
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

arkadaslar ben sitem için mod aradım bunu buldum baska yerde burada olmadını fark ettım ve burdakı arkadasların yararlanabilmesi için reklamsızlastırıp buraya getirdim mod un çalısıp çalısmamasınada dikkat ettim gaet guzel çalısıyor herkez altıntı yaptım sitede öyle söylemiş turkce meselesine gelincede olsaydı zaten paylasırdım arkadasım belki siteden birisi turkcesini çıkartır.SAYGILAR
wwgokhanww
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen wwgokhanww »

FrmZeytinDali yazdı:arkadaslar ben sitem için mod aradım bunu buldum baska yerde burada olmadını fark ettım ve burdakı arkadasların yararlanabilmesi için reklamsızlastırıp buraya getirdim mod un çalısıp çalısmamasınada dikkat ettim gaet guzel çalısıyor herkez altıntı yaptım sitede öyle söylemiş turkce meselesine gelincede olsaydı zaten paylasırdım arkadasım belki siteden birisi turkcesini çıkartır.SAYGILAR
canin sagolsun kardesim sadece sordum dont panic :)
Kullanıcı avatarı
lordtiger61
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen lordtiger61 »

KArdeşim bir bölüm var mod kurulumunda bunu istiyor fakat bu komut nerdeyse tüm satırlarda var onu nasıl yapacaz?
FrmZeytinDali
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

lordtiger61 yazdı:KArdeşim bir bölüm var mod kurulumunda bunu istiyor fakat bu komut nerdeyse tüm satırlarda var onu nasıl yapacaz?

en alttakının öncesine eklemen gerekiyor kardes
Kullanıcı avatarı
difficulty
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen difficulty »

bunu kendi forumuna kuranlar olduysa örnek bir konu hazırlayıp linki bize verirmisiniz?
bende kurmayı düşünüyorum ama nasıl göründügünü önceden bilmek güzel olur.
Kullanıcı avatarı
Evrek4
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Evrek4 »

difficulty şu linkten bakabilirsin. Resmin sol üst tarafındaki büyüteçe tıklayınca büyüyor resim. Resmin büyüme şeklini ve küçültülme boyutunu yönetim panelinden değiştirebilirsin.
En son Evrek4 tarafından 03.05.2010, 14:06 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
difficulty
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen difficulty »

saolasın teşk ederim.
Kullanıcı avatarı
forumbus
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen forumbus »

değişen bir şey yok ayarları yapamadım ben nasıl yapıcam ayarlarını....
Kullanıcı avatarı
Evrek4
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Evrek4 »

Yönetim paneli > Mesaj panosu konfigürasyonu > Mesaj Ayarları kısmından ayarlar yapılıyor.
Alttaki resimde görüldüğü gibi olacak ayarlar:
[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

Şablonları ve resim setlerini yenilemediysen ayarları yapsan da bir değişiklik olmayabilir.
Kullanıcı avatarı
SysL
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen SysL »

3.0.7-PL1 De çalışıyormu acaba?
Kullanıcı avatarı
SysL
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen SysL »

Denedim çalışmıyor,eğer yedek almadan denerseniz uçabilir forumunuz bilginiz olsun :)
Kullanıcı avatarı
SysL
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen SysL »

3.0.7-PL1 için bildiğiniz çalışan böyle bir mod varmı?
Kilitli

“3.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir