Rep Nasıl Yapabilirim?

phpBB 2.0.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız MODları buraya yazabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

Modların nasıl kurulacağını bilmiyorsanız imzamdaki linke tıklayıp Mod Kurulum Makalesini okuyun.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Mr_Fantastic
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Mr_Fantastic »

mod kurmayı zaten biliyorum burda verilen download linkinde sadece dosyalar var onları gerekli yerlere attığım zaman önceden kurduğum modlarda gidecek o yüzden hangi dosyalarda neyi değiştiricez onu söyleseniz daha çok yardımcı olursunuz
fatihbaz

Mesaj gönderen fatihbaz »

kurulumu biliyorsanız içerisindeki kurulum dosyasına bakıp kuracaksınız işte modu..yükleme dosyasında hangi dosyalarda degişiklik yapılacagı yazıyo...onun haricinde degişiklik yapılmadan atılacak dosyalar zaten sadece bu modla ilgili yani sitenizde normalde olmayan dosyalar... ;)
somee
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: hem istiyon

Mesaj gönderen somee »

NEFRİT yazdı:
Black_America yazdı:Ben bunu kuramadaım ya phpbb2.0.19 kullanıyorum da bana yoıllayabilirmisiniz yapıp?Teşekkür ederim
Bak kardiş hem istiyosun hem yapamıyorsun sana mod u vermişler ama kuramayacaksannn niye istemişsin ki bu arada sana güzel bir haberim var.

Arkadaşın verdiği o linke tıkla download et. Zipli dosyayı açtıktan sonra orada "premodded_data" isimli bir sarı bir klasör var yani adamlar zaten gerekli değşiklikleri yapmışlar. O dosyaları al ve komple sitene yükle. Ayrıca renommee_install_db.php isimli bir dosya var o dosyayıda forumumun olduu dosyanın içine yükle sonra tüm yükleme işlemleri bittikten sonra renommee_install_db.php yi çalıştır.

Güle güle kullan :P
ama bende baska modlar var ne yapacam
atsumarih
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen atsumarih »

BEYLER ÖZÜR DİLERİM BİRAZ CAHİLİM AMA BU MODLARI NEREYE NASIL KURACAZ KONTROL PANELİNDE Mİ ORDAYSA NERESİNDE BEN ÖYLE KOD YAPIŞTIRACAK BÜYÜK Bİ ALAN GÖREMEDİM :oops:
fatihbaz

hazır foruma kuramazsınız!...eger siteniz hazır degilse yani ftp den baglanabiliyosanız modun içindeki yükleme dosyasında yazıyor hepsi...ayrıca rep modu isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.artık avatarın altında da rep puanı yazıyor.çok güzel oldu vallaaa :)
Kullanıcı avatarı
NEFRİT
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Mesaj gönderen NEFRİT »

fatihbaz yazdı:hazır foruma kuramazsınız!...eger siteniz hazır degilse yani ftp den baglanabiliyosanız modun içindeki yükleme dosyasında yazıyor hepsi...ayrıca rep modu isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.artık avatarın altında da rep puanı yazıyor.çok güzel oldu vallaaa :)
Hımm senin kullandığında rep puanı nı sonunda avatara eklediler mi, bende ötekisini kurmuştum ve birde baktım ki puanlama sistemi bozuk, sonra silmek zorunda kaldım.

Peki bu avatar altı puan eklenmiş onun dışında başka yenilikler de var mı ? ayrıca şu an senin kullandığın rep mod sanırım V BULLETİN dekine epeyce benzemiş olsa gerek bu özellikler yeni bir versiyonu filan mı çıktıda eklendi ?
Özellerden kullanıcılara reklam yaptığım için sayın yöneticim beni uzaklaştırdı.
fatihbaz

hayır yeni bi versiyon çıkmadı.şuanki versiyonda ufak bi degişiklikle eklendi :) işte şuan kullandıgım hali :

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
Kullanıcı avatarı
NEFRİT
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Mesaj gönderen NEFRİT »

Vayyy sahidende hoş görünüyor peki bu eski download linkinde mod içerisinde gerekli değişiklik yapıömışmı yoksa siz başka bir yerden mi ekleme yaptınız ?
Özellerden kullanıcılara reklam yaptığım için sayın yöneticim beni uzaklaştırdı.
fatihbaz

download linkinde degişiklik yok çünkü bu hale getiren arkadaşın ismi ömer di..soyismini hatırlayamadım şimdi..yani modu yapan arkadaşla ilgisi yok!... :)
anti_sempatik
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen anti_sempatik »

kardes şu en son şeklini yani ÖMER kardeşimizin yaptıgı şeyi bizimlede paylaşsan bizde sebeplensek nası olur :oops:
anti_sempatik
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

kardes bu ne yaa :lol: üşenmeden bildigin bütün upload sitelerine mi koydun :o
harikasın 8)
fatihbaz

bunları 4-5 gün önce yükledim.ve söyledigin gibi aklıma gelen heryere yükledim :) fakat burada vermeyi unutmuşum.eger bu modu mod duyurularında filan görsem ilk yükledigimde modun oldugu sayfaya ekleyecektim ama modu bulamadım...arayan arkadaşlar bulur inşallah.
anti_sempatik
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

bulur yaa herkes egrcekten çok ii oldu ah bide yüklemeye üşenmesem :o neyse en azından boşa ugrasmıcagımı biliom kardes sayende forumunda çok hoş duruyo :wink:
Kilitli

“2.0.x MOD İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir