Eklentileri Başka bir adrese yüklemek nasıl olur

phpBB 3.0.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız MODları buraya yazabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
UutKuuU
Kayıtlı Kullanıcı

Eklentileri Başka bir adrese yüklemek nasıl olur

Mesaj gönderen UutKuuU »

Arkadaşlar benim şimdiki hostum bedava ve sınırlı alan veriyor.Bende ücretsiz olan ve sınırsız alan veren bir hosting firması daha kurdum.orası çok yavaş olduğu için geçmiyorum.Benim istediğim ise eklentilerin yolunu tam olarak sınırsız hostu göstersem eklentileri oraya yüklermi?
Kullanıcı avatarı
difficulty
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Eklentileri Başka bir adrese yüklemek nasıl olur

Mesaj gönderen difficulty »

Eklentiden kasıt modlarmı?
UutKuuU
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen UutKuuU »

Kastım konulara eklenen eklentiler.
Kullanıcı avatarı
rocksenn
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen rocksenn »

Resim yüklemeleri için Tinypic Plugin :arrow: viewtopic.php?f=34&t=15599&hilit=tinypic+plugin kullanabilirsin.

Genel olarak ise şurayı bir incelemende fayda var :arrow: http://www.phpbb.com/community/viewtopi ... &hilit=ftp
Zamana Güzellik Kat!
UutKuuU
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen UutKuuU »

Yardımlarınız için sağolun şu modu deneyeceğim.
Kilitli

“3.0.x MOD İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Yandex [Bot] ve 18 misafir