ekledi eklentisi varmı ?

phpBB 3.0.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız MODları buraya yazabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
By_Suskun
Kayıtlı Kullanıcı

ekledi eklentisi varmı ?

Mesaj gönderen By_Suskun »

selamunaleyküm arkadaşlar

bulletin de şu mantıkda bir eklenti var:

kişi konuyu açıyor 24 saat geçmeden açtığı konuya tekrar bir cevap yazdığında mesajına ekledi olarak yazdığı cevap ekleniyor yani yeni bir alan açmak yerine mesajına yazılıyor

böyle bir eklenti phpbb3 de varmı
Kullanıcı avatarı
Mirach
Destek Ekibi Lideri
Destek Ekibi Lideri

Re: ekledi eklentisi varmı ?

Mesaj gönderen Mirach »

Merhabalar,

Daha önce böyle bir modifikasyon fark etmedim fakat mantıklı bir uygulama olduğu kesin. Çalışma mantığını tamamiyle anlayabilmek adına vbulletinde hangi isimde geçmekte bu modifikasyon? Bilgi verir misiniz.

Teşekkürler.
Profilinde phpBB forumunun adresini girmemiş üyelere ve kurallara aykırı şekilde açılmış başlıklara destek verilmez.
Resim Resim Resim
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen SüKûT »

Tam olarak istediğiniz şey bu https://www.phpbb.com/customise/db/mod/ ... uble_post/
phpbb 3.0.11 versiyonunda sorunsuz kullanmaktayım.
imzanın kural dışıdır, lütfen kurallarımızı okuyarak imzanızı güncelleyiniz. (yönetim)
By_Suskun
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen By_Suskun »

allah razı olsun evet aradığım eklenti buydu kurdum ve sorunsuz olarak çalışıyor
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen SüKûT »

By_Suskun yazdı:allah razı olsun evet aradığım eklenti buydu kurdum ve sorunsuz olarak çalışıyor
Amin cümlemizden inşallah. İyi kullanımlar çok faydası oluyor gerçekten.
imzanın kural dışıdır, lütfen kurallarımızı okuyarak imzanızı güncelleyiniz. (yönetim)
Kilitli

“3.0.x MOD İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir