Board3 Modül Bilgi Çubuğunu Kaldırma

phpBB 3.0.x sürümleri için stil veya temalar hakkındaki sorunlarınızı buraya yazabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
611Tornado
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Board3 Modül Bilgi Çubuğunu Kaldırma

Mesaj gönderen 611Tornado »

Merhabalar . ismini doğrumu telafuz ettim bilmiyorum fakat modüllerin üstünde çıkan siyah çubuklardan bir tanesini istemiyorum . bunu yapmam mümkün müdür ? bahsetmek istediğim yeri eklentideki resimde daha iyi anlayabilirsiniz . PORTAL_NONAME yazan kısımı istemiyorum . Slider koymayı düşünüyorum ve Çubuk iyi bir görüntü vermicektir. Slider modüle olarak eklediğim için böyle tabi . modüle olarak değilde farklı bir şekilde eklemem gerekiyorsa nereden yapıcağımı bilmiyorum . yardım ederseniz çok memnun olurum .. :?: :roll:
Dosya ekleri
yardım.JPG
611Tornado
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Board3 Modül Bilgi Çubuğunu Kaldırma

Mesaj gönderen 611Tornado »

bilgi çubuğunu hala kaldırabilmiş değilim ama en azından isimsiz bırakmak ve çubuğu biraz daha inceltmek mümkün :
template\portal\portal_body.html
Bul

Kod: Tümünü seç

<!-- [+] top module area -->
		<td colspan="3">
			<!-- BEGIN modules_top -->
				<!-- DEFINE $TEMPLATE_FILE = '{modules_top.TEMPLATE_FILE}' -->
				<!-- DEFINE $IMAGE_SRC = '{modules_top.IMAGE_SRC}' -->
				<!-- DEFINE $IMAGE_WIDTH = '{modules_top.IMAGE_WIDTH}' -->
				<!-- DEFINE $IMAGE_HEIGHT = '{modules_top.IMAGE_HEIGHT}' -->
				<!-- DEFINE $CUSTOM_CODE = '{modules_top.CODE}' -->
				<!-- DEFINE $TITLE = '{modules_top.TITLE}' -->
				<!-- DEFINE $MODULE_ID = '{modules_top.MODULE_ID}' -->
				<!-- INCLUDE {$TEMPLATE_FILE} -->
			<!-- END modules_top -->
Bul ve Sil

Kod: Tümünü seç

<!-- DEFINE $TITLE = '{modules_top.TITLE}' -->
				<!-- DEFINE $MODULE_ID = '{modules_top.MODULE_ID}' -->

bir kaç kod daha kaldırdım deneme amaçlı image_Src mesela altında resim dosyası kalkar niyetine sanırım orayı kontrol etmiyor kalkmadı . belki işini gören olur :wink:
Kilitli

“3.0.x Stil Sorunları & Yardım” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 16 misafir