üyelik sisteminde değişiklik

phpBB 3.0.x çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen MODlar ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
ferx
Kayıtlı Kullanıcı

üyelik sisteminde değişiklik

Mesaj gönderen ferx »

Arkadaşlar phpbb sisteminde mesele 5-6 kere ardı ardına Kayıt butonuna basarsak bu oturumda izin verilen maximum kayıt sayısına ulaştınız lütfen daha sonra tekrar deneyiniz diye uyarı veriyor ve devam etmeye izin vermiyor. Ben istiyorum ki bu olay 2. denemede hemen gercekleşsin. Yani kayıt için 1 kez hak vermek istiyorum insanlara..zaten bir süre sonra kısıtlama kalkıyor o zaman tekrar denesin. Bunu yapmanın mod kullanmadan bir yolu olmalı değil mi ?
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: üyelik sisteminde değişiklik

Mesaj gönderen SüKûT »

Yönetim Paneli > Genel > Mesaj panosu konfigürasyonu > Kullanıcı kayıt ayarları > Her bir kullanıcı için en fazla giriş denemeleri sayısı:

veya

Yönetim Paneli > Genel > Mesaj panosu konfigürasyonu > Kullanıcı kayıt ayarları > Kayıt girişimleri:
imzanın kural dışıdır, lütfen kurallarımızı okuyarak imzanızı güncelleyiniz. (yönetim)
ferx
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen ferx »

dostum oradan olmuyor o ayarların ikisini de 1 yaptım yine ardı ardına kayıt olmaya izin veriyor.
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen SüKûT »

Yönetim Paneli > Genel > Mesaj panosu konfigürasyonu > Spambot önlemleri > Her bir kullanıcı için en fazla giriş denemeleri sayısı:

veya

Yönetim Paneli > Genel > Mesaj panosu konfigürasyonu > Spambot önlemleri > Kayıt girişimleri:
imzanın kural dışıdır, lütfen kurallarımızı okuyarak imzanızı güncelleyiniz. (yönetim)
ferx
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen ferx »

Denedim yine olmadı sanırım sadece kodları yanlış girince ikinci şansı vermiyor sizin dediğiniz sistemde..
Ama benim dediğim olay şu...Güvenlik kodlarını doğru girmesi önemli değil girse bile ikinci kez üye kaydına belli bir süre izin vermek istemiyorum ben... teşekkür ederim cevabın için.
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi
İletişim:

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

Kayıt sayfasına ilk girişiniz haricinde, yapacağınız ilk denemede belirttiğiniz uyarı mesajı ile karşılaşırsınız.
Untitled.png
Untitled.png (8.52 KiB) 933 kere görüntülendi
Resim
Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen SüKûT »

ZeNaNLi yazdı:Kayıt sayfasına ilk girişiniz haricinde, yapacağınız ilk denemede belirttiğiniz uyarı mesajı ile karşılaşırsınız.
Untitled.png
Bende aynı şeyi söyledim de arkadaş şey istiyo sanırım multi üyelik engelleme, benim ve sizin söylediğiniz kayıt olacak kişi yanlış bilgi verirse ikinci sefer de onu engellemek veya kaçıncı seferde engellemek isterse o süreyi ayarlama.
ferx
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen ferx »

aynen multi üyeliği engellemek istiyorum ben..Aynı anda ardı ardına 5 üyelik alıyor adam.Sonra bunları küfür etmek hakaret etmek için kullanıyor.Yasaklandıkça öbürüyle giriyor...en azından onları belli bir süre ikinci üye kaydına izin vermezsem çok iyi olacak.tam oalrak istediğim şey o...teşekkür ederim yardımınz için araştırmaya devam ediyorum bakalım
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen SüKûT »

https://www.phpbb.com/community/viewtop ... &t=1069785 şunu bi inceleyiniz ingilizcem çok iyi olmadığı için tam anlayamadım açıklamayı ama bağlantı sınırlayıcı gibi bişey sanırım. Phpbb.com'da indirme linkini kaldırmışlar http://www.phpbb-es.com/foro/descarga-m ... ?mobile=on buradan indirebilirsiniz ve phpbb.com'da yazan açıklamaya göre phpBB 3.0.12 sürümünde çalışmaktaymış ilgili cevap: https://www.phpbb.com/customise/db/mod/ ... 86#p344586
Kilitli

“3.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir