mesaj içeriklerinde [/color] gibi taglerin gözükmesi ile ilgili

phpBB 3.1.x sürümlerinin çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen Eklentiler ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB 3.1.x kurulumu ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.1.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temalarından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.1.x Stil/Tema Sorunları & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB 3.1.x eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.1.x Eklenti Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
kymk
Kayıtlı Kullanıcı

mesaj içeriklerinde [/color] gibi taglerin gözükmesi ile ilgili

Mesaj gönderen kymk »

forum bb ye dondurulmus yanlız bu sekılde yazılar cıkmakda bunu nasıl cozebılırım

Kod: Tümünü seç

örünümünormal olmayan ve genelde kırılan kemikleroluşturmaktadır.[/font][/color][color=#737373][font=Georgia]Hastalığın kendini belli eden belirtileri yoktur. Genelde hastalığın olduğu kemiklerde ağrı, yanma hissi, bacaklarda orantısız gelişmeler, baş ağrıları, duyma problemleridir. Kalıtsal[color=#FF0000]özellik[/color] gösterebilen paget yaşlılarda [color=#FF0000]sık[/color] görülmekte, az 
kymk
Kayıtlı Kullanıcı

Re: mesaj iceriklerinde [/color] gıbı tagların gozukmesi ile igili

Mesaj gönderen kymk »

cvp yokmu arkadaşlar biri baksın ?
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Re: mesaj iceriklerinde [/color] gıbı tagların gozukmesi ile igili

Mesaj gönderen ESQARE »

Önceki kullandığınız forum yazılımındaki bbcode etiketleri phpBB ile uyumlu olmayabilir. Mesajları düzenleyerek sorunu çözebilirsiniz.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
kymk
Kayıtlı Kullanıcı

Re: mesaj içeriklerinde [/color] gibi taglerin gözükmesi ile ilgili

Mesaj gönderen kymk »

hocam 1 bucuk gb bır datadan bahsedıyorum ama tek tek duzeltme ımkansız
sempatick
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen sempatick »

işin zor baya kardeşim
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen VSaBaH »

Merhaba,

Daha önceki sürümlerde kullandığınız eklentinin yeni sürümü olup olmadığını araştırmalısınız. Eklentiyi yüklediğinizde tüm mesajlarda sorun çözülür.

Muhtemelen şu eklentiyi yüklemek sorunu çözecektir. Çünkü en çok kullanılan yazım editörü budur;
viewtopic.php?f=75&t=21123
Kilitli

“3.1.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir