Hızlı bağlantılar, SSS Nasıl Kaldırabiliriz?

phpBB 3.2.x sürümleri için yayınlanan ve kullandığınız stil ya da temalar hakkındaki sorunlarınızı bu forumda paylaşabilirsiniz.
forumBB3
Kayıtlı Kullanıcı

Hızlı bağlantılar, SSS Nasıl Kaldırabiliriz?

Mesaj gönderen forumBB3 »

Arkadaşlar headeri yeniden yapılandırmak için üst menüde bulunan yazılımla ilgili bileşenleri footer'e taşımak veya tümüyle kaldırmak istiyorum. Kullanıcılar mobil üzerinden giriş yaptığı için çoğu bileşen çok gereksiz ve hiç kullanılmıyor.

Hızlı bağlantılar ve SSS 'i üst menüden kaldırmak için navbar_header.html içerisinden düzenleme yaptım ancak php dosyalarında bir düzenleme yapmadım. Sadece html dosyaları içerisinde yapılan düzenlemeye rağmen veritabanından bu bileşenlerle ilgili herhangi bir istek oluşmaya devam eder mi? Hangi php dosyalarında düzenleme yapmamız gerekir? Veya herhangi bir eklenti kullanmadan tam olarak ne yapmamız gerekir?
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Re: Hızlı bağlantılar, SSS Nasıl Kaldırabiliriz?

Mesaj gönderen ESQARE »

PHP dosyalarında düzenleme yapmanıza gerek yok. Sayfa üst bağlantıları veritabanından herhangi bir sorgu almaz.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
forumBB3
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen forumBB3 »

Teşekkürler ESQARE
barış demirok
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen barış demirok »

Bu konu ile ilgileniyorum hızlı bağlantılar kısmını düzenleme ve içine başka şeyler de eklemek istiyorum. Ayrıca hızlı başaktılar kısmını şerit şeklinde nasıl header in altına taşıyabilirim. Yani forumun başladığı yer ve header in bittiği yere
yusufemird
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen yusufemird »

barış demirok yazdı: 15.10.2019, 10:58 Bu konu ile ilgileniyorum hızlı bağlantılar kısmını düzenleme ve içine başka şeyler de eklemek istiyorum. Ayrıca hızlı başaktılar kısmını şerit şeklinde nasıl header in altına taşıyabilirim. Yani forumun başladığı yer ve header in bittiği yere
++ bilen varmı

“3.2.x Stil Sorunları & Yardım” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir