phpbb foruma admin girişi yapılmıyor

phpBB 3.2.x sürümlerinin çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen Eklentiler ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
hather
Kayıtlı Kullanıcı

phpbb foruma admin girişi yapılmıyor

Mesaj gönderen hather »

merhaba arkadaşlar. phpbb son sürüm üzerinden bir forum kurdum. kurulum tamamlanınca giriş kısmından admin girişi yapmaya çalıştım ama şifrem ve kullanıcı adım doğru olmasına rağmen giriş yapamadım.önce ''hatalı kullanıcı adı belirttiniz'' diyor sonra da birkaç defa girmeye daha çalışınca aşağıdaki uyarıyı veriyor. c panel'e tekrar girip istallatron kısmından şifremi değiştirdim ama aynı sorun devam ediyor. bu sorunu nasıl giderebilirim, yardımcı olur musunuz?

Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Re: phpbb foruma admin girişi yapılmıyor

Mesaj gönderen ESQARE »

Kurulumu Cpanel yerine burada anlatılan yöntem ile yapın.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
hather
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen hather »

Ama kurulumu yaptım ve onu nasıl iptal edeceğimi bilmiyorum. Siz biliyorsanız yardımcı olur musunuz?
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

Panelden kurduğunuz yerde kaldırma bölümü de olması gerekir. Ayrıca uyarıya göre sizin şifreniz değil kullanıcı adınız yanlış. Ekran görüntüsüne baktığıma göre dil dosyalarınızda da eksikler bulunuyor. Panel kurulumlarında bazen eski sürüm çakışmaları ve hatalar yaşanabiliyor...
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
hather
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen hather »

tamam hocam onu hallettim ama bir iki sorum daha olacak. aşağıya fotoğrafını koyduğum fotoğrafta üstte yazan tema markasının görünmesini nasıl engelleybilirim? o üst panele farklı foto eklenebiliyor ama yama gibi kötü görünüyor. o volare yazısını silmenin yolu var mı?

bir de kategori satırlarını nasıl farklı renk yapabilirim? tamamı beyaz olunca görüntü karışık görünüyor çünkü.

Resim
Kullanıcı avatarı
Techno Light
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Techno Light »

Eğer siz volare temasının yanında gelen volare: control panel eklentisini kurduysanız YKP de eklentiler adında bir bölüm açılır buradan belirlediğiniz resmi sitenize yükleyebilirsiniz ekran görüntüsünden anladığıma göre siz yan panel ve kontrol paneli eklentisini kurmamışsınız.

“3.2.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 17 misafir