PhpBB Forum Anasayfa Özelleştirme

phpBB 3.2.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız Eklentileri buraya yazabilirsiniz.
aknctn
Kayıtlı Kullanıcı

PhpBB Forum Anasayfa Özelleştirme

Mesaj gönderen aknctn »

Merhabalar,

Açıkçası isteğim konusunda biraz umutsuzum çünkü detaylı bir şeye ihtiyacım var ve çok aradım bulamadım.

Anasayfada belirlediğim bazı konuları gösteren slayt gibi veya kolaj şeklinde galeri tarzı bir eklentiye ihtiyacım var. Ve yine anasayfanın bir bölümünde diğer sitemin son gönderilerinin otomatik düşeceği bahsettiğim gibi bir galeri tarzı eklentiye ihtiyacım var. Bunun için bir rss eklentisi buldum diğer sitemden son konuları çekti fakat belirlenen bir kategori içinde forum mesajıymış gibi gösteriyor. Ayrıca video varsa eklemiyor bazı resimli sayfalarda ise yazı ve resim konumu karışabiliyor yani benim işimi görmedi ama birinin işine yarar belki diye linki buraya yapıştırayım https://www.phpbb.com/customise/db/exte ... edpostbot/

Bahsettiğim düzenlemeleri sağlayacak en azından bahsettiklerime benzer bir eklenti var mı :?:
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Re: PhpBB Forum Anasayfa Özelleştirme

Mesaj gönderen ESQARE »

Şu eklentiyi bir inceleyin: viewtopic.php?t=22118
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
aknctn
Kayıtlı Kullanıcı

Re: PhpBB Forum Anasayfa Özelleştirme

Mesaj gönderen aknctn »

Sanırım bunu incelemiştim anasayfada köklü bir değişiklik yapıyor ben sadece üst kısımda biraz oynamak istiyorum. Ama tekrar inceleyip kurcalıycam sanırım başka seçeneğim kalmıyor. Teşekkür ederim.

“3.2.x Eklenti İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir