moderatör rengi aktif olmuyor

phpBB 3.2.x sürümlerinin çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen Eklentiler ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
hather
Kayıtlı Kullanıcı

moderatör rengi aktif olmuyor

Mesaj gönderen hather »

merhaba. forumumda moderatör yetkisi verdiğim üyelerin nicklerinin yeşil görünmesi gerekiyor ama normal üye renginde kalıyorlar. grupları yönet bölümünden renk seçip kaydediyorum ama olmuyor. sebebi nedir ve nasıl düzeltebilirim aceba? yardımcı olursanız çok sevinirim.
copyas
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi

Re: moderatör rengi aktif olmuyor

Mesaj gönderen copyas »

Merhaba

Bir üye birden fazla grupta bulunabilir. Ama hangi grupta varsayılan olarak ayarlandıysa o grubun rengini alır. Sadece ilgili gruba almak yetmez, varsayılan olarak da o grubun üyesi olmalılar. Probleminiz sanırım bu özellikten kaynaklanıyor.
hather
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen hather »

yönetici grubuna aldım. renk kırımızı görünüyor ama bu seferde yönetici yetkileri gelmiyor. bu da varsayılan grup üyesi olmadığından aceba? ilgilendiğiniz için teşekkürler bu arada
copyas

Mesaj gönderen copyas »

hather yazdı: 28.10.2020, 01:11 ... ama bu seferde yönetici yetkileri gelmiyor.
Hangi yetki gelmedi veya ne yapmaya çalışıyorsunuz sorusuna cevap verirseniz çözüm konusunda yardımcı olmaya çalışayım. Probleminiz yönetici izinleri veya yetkileri ile ilgili ise;

YKP > İZİNLER > GLOBAL İZİNLER bölümü altındaki "Grup izinleri" ve "Yöneticiler" bölümlerini inceleyiniz.
hather
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen hather »

quote=copyas post_id=117890 time=1604001991 user_id=19426]
hather yazdı: 28.10.2020, 01:11 ... ama bu seferde yönetici yetkileri gelmiyor.
Hangi yetki gelmedi veya ne yapmaya çalışıyorsunuz sorusuna cevap verirseniz çözüm konusunda yardımcı olmaya çalışayım. Probleminiz yönetici izinleri veya yetkileri ile ilgili ise;

YKP > İZİNLER > GLOBAL İZİNLER bölümü altındaki "Grup izinleri" ve "Yöneticiler" bölümlerini inceleyiniz.
[/quote]

hocam forumda üyelerden birine botları silmesi için yönetici izni vermek istiyorum. fakat beceremedim. üyenin nick rengi yönetici rengi olan kırmızıda şu an ama bir üyenin profiline girdiği zaman mesela onu sileceği ya da bölümler görünmüyor. yani yönetici yetkileri tanımlanmıyor. dediğiniz yolu takip ederek yapmaya çalıştım ama olmadı. daha detaylı anlatmanız mümkün mü aceba?

“3.2.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir