URL adresi kısmında sayfa konusu adı

phpBB 3.3.x sürümleri ile uyumlu olan Eklentiler hakkında ihtiyacınız olan desteği buradan sorarak alabilirsiniz.
garipserseri
Kayıtlı Kullanıcı

URL adresi kısmında sayfa konusu adı

Mesaj gönderen garipserseri »

Merhaba uzun zamandır bu tarz forumlardan uzak kalan birisi olarak yardımınıza ihtiyacım var.Bu güne kadar ana sitem de wordpress kullandım www.ucretsizsinav.com. Ana sitemi phpbb olarak düzenlemek istiyorum fakat eklediğim konular da arama alanında konu başlığı değil de farklı karmaşık rakamlar çıkmaktadır.Bunu nasıl çözebilirim

Örnek link gönderiyorum https://www.ucretsizsinav.com/forum/vie ... p=169#p169 bu linkte göründüğü gibi karmaşık yazılar değil de açtığım ilgili konunun başlığı çıkmasını istiyorum

Resim
Kullanıcı avatarı
Techno Light
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: URL adresi kısmında sayfa konusu adı

Mesaj gönderen Techno Light »

Zannedersem yapmak istediğiniz şey ucretsizsinav.com/1.sınıf-matematik-paralarımızı-tanıyalım-özet-dosyası gibi bir sayfa oluşturmak böyle bir şey WordPress de olur fakat phpBB'de olmaz bunun nedeni phpBB'de her foruma ve başlığa ayrı ve karışık numaralar verilir yani karmaşık yazılar dediğiniz kullanıcılar ve misafirlerin bu forumu ve başlığı bulmalarını sağlar yani bunlar phpBB'ye özeldir herhalde, fakat böyle bir eklenti veya mod geliştirilirmi bilmem.
garipserseri
Kayıtlı Kullanıcı

Techno Light yazdı: 24.02.2021, 21:54 Zannedersem yapmak istediğiniz şey ucretsizsinav.com/1.sınıf-matematik-paralarımızı-tanıyalım-özet-dosyası gibi bir sayfa oluşturmak böyle bir şey WordPress de olur fakat phpBB'de olmaz bunun nedeni phpBB'de her foruma ve başlığa ayrı ve karışık numaralar verilir yani karmaşık yazılar dediğiniz kullanıcılar ve misafirlerin bu forumu ve başlığı bulmalarını sağlar yani bunlar phpBB'ye özeldir herhalde, fakat böyle bir eklenti veya mod geliştirilirmi bilmem.
ilginiz için teşekkür ederim
peki hangini kullanayım wordpress mi phpbb yazılımı
Kullanıcı avatarı
Techno Light
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Techno Light »

Benim bildiğim bilgilere göre WordPress'in Admin paneli 1 yıldan sonra ücretli oluyormuş ancak WordPressde on binlerce eklenti ve stil var benim size tavsiyem WordPress fakat burada phpBB'yi kötülemiyorum phpBB'nin WordPress gibi bir scripte dönüşmesini beklemek zaten saçmalık olur fakat phpBB forumunuza güzel bir stil giydirip, SEO bakımından yükselmenizi sağlayacak eklentiler yükleyip bolca içerik paylaşırsanız WordPress ile kurulmuş bir siteyle baş edebilir hale gelecektir.
garipserseri
Kayıtlı Kullanıcı

Techno Light yazdı: 25.02.2021, 17:29 Benim bildiğim bilgilere göre WordPress'in Admin paneli 1 yıldan sonra ücretli oluyormuş ancak WordPressde on binlerce eklenti ve stil var benim size tavsiyem WordPress fakat burada phpBB'yi kötülemiyorum phpBB'nin WordPress gibi bir scripte dönüşmesini beklemek zaten saçmalık olur fakat phpBB forumunuza güzel bir stil giydirip, SEO bakımından yükselmenizi sağlayacak eklentiler yükleyip bolca içerik paylaşırsanız WordPress ile kurulmuş bir siteyle baş edebilir hale gelecektir.
ilginiz için teşekkürler

“3.3.x Eklenti Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir