PHPBB TÜRKÇELEŞTİRME

phpBB 2.0.x dil ve MOD Dosyalarını Türkçeleştirme bölümü. Lütfen bu foruma mesaj ya da başlık göndermeden önce [url=http://www.phpbbturkey.com/about5385.html:2e3bn3ui]Türkçeleştirme forumunun kullanımı hakkında bilgi[/url:2e3bn3ui] başlığını okuyunuz.
Kilitli
erostor
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

PHPBB TÜRKÇELEŞTİRME

Mesaj gönderen erostor »

arkadaşlar bn kendime phpbb den forum aldım forum ingilizce nasıl türkçe yapabilirim??
Kullanıcı avatarı
AlleRGy
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen AlleRGy »

forumunu profile eklememissin.bedava forum mu deil mi? belli deil.ama eer deilse lang_turkish dosyasini inidirip ftp deki language klasörüne atman gerekli.sonra genel ayarlardan dili türkçe olarak secebilirsin.
Kullanıcı avatarı
cupra
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen cupra »

forum yönetim paneline girip ayarlar bölümünden sitenin dilini türkçe seçmen gerek. aynı zamanda kullanıcı profiline girip dili türkçe işaretlemen gerekiyor.
bedava site kullanıyorsan bu kadar.
eğer host 'a sahipsen bu siteden dil dosyalarını yüklemelisin,

ayrıca ilk mesajın olması sebebiyle başlığı kilitlemiyorum.. büyük harfle başlık açılmaz ve yazılmaz.
Kullanıcı avatarı
cupra
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: PHPBB Türkçeleştirme

Mesaj gönderen cupra »

edit.
erostor
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

forum hakkında

Mesaj gönderen erostor »

bn web de dolaşıyordum bir sitede create free forum yazıyordu.yani bedava forum.bn ona tıklayarak bu foruma sahip oldum.bn kullanıcı profiline girdim ve dili türkçeleştirmek istedim fakat sadece ingilizceden başka dil yok.sitenin dilini de türkçeleştirmek istedim ama yine ingilizceden başka dil yok.ne yapmam gerek?
Kullanıcı avatarı
cupra
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen cupra »

o sitenin ismi nedir
yapacak bişi yok o sitenin türkçe dosyaları yüklemesi gerekir.
Kilitli

“2.0.x Türkçeleştirme” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 18 misafir