[mod] CrackerTracker G5 - v5.0.6 [14.Mart.2008 güncellendi]

[url=http://www.phpbbturkey.com/mods.html:34cnv4ga]phpBB 2.0.x MOD Veritabanımızda[/url:34cnv4ga] yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 2.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. MODlar hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen [b:34cnv4ga]2.0.x MOD Destek[/b:34cnv4ga] forumuna başlık açarak sorunuz.

CrackerTracker G5 - v5.0.3 modunu beğendiniz mi ?

evet
52
78%
hayır
15
22%

Toplam oy: 67

icedream
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen icedream »

Arkadaşlar bu güvenlik sistemi hangi php versiyonundan itibaren çalışıyor. Yoksa oho versiyonunu önemsemiyormu? Ben kaç defa kendi siteme kurdum anasayfaya tıklayınca bomboş bir sayfa geliyor. PHP versiyonu 4.1.2. Phpbb3 gibi yüksek versiyonmu istiyor acaba?
Kullanıcı avatarı
cupra
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen cupra »

icedream yazdı:Arkadaşlar bu güvenlik sistemi hangi php versiyonundan itibaren çalışıyor. Yoksa oho versiyonunu önemsemiyormu? Ben kaç defa kendi siteme kurdum anasayfaya tıklayınca bomboş bir sayfa geliyor. PHP versiyonu 4.1.2. Phpbb3 gibi yüksek versiyonmu istiyor acaba?

## - PHP 4.3.9 veya yukarısı
## - MySQL 4.0.0 veya yukarısı (tavsiye edilen)
## - phpBB 2.0.20 veya yukarısı
## - GDLib 2 (Görsel doğrulama fonksiyonunun çalışması için önerilir.)
icedream
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

cupra yazdı:
icedream yazdı:Arkadaşlar bu güvenlik sistemi hangi php versiyonundan itibaren çalışıyor. Yoksa oho versiyonunu önemsemiyormu? Ben kaç defa kendi siteme kurdum anasayfaya tıklayınca bomboş bir sayfa geliyor. PHP versiyonu 4.1.2. Phpbb3 gibi yüksek versiyonmu istiyor acaba?

## - PHP 4.3.9 veya yukarısı
## - MySQL 4.0.0 veya yukarısı (tavsiye edilen)
## - phpBB 2.0.20 veya yukarısı
## - GDLib 2 (Görsel doğrulama fonksiyonunun çalışması için önerilir.)
Haydaaaaaa. Kaç defa kurdum çalışmadı. Sonradan tahmin ettim bunu.
Düşündüğüm gibiymiş.

Bir sorum daha olacak. Bu php versiyonunu hosting firmasımı yükseltebilir sadece?

Yardımlarınız için çok teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

Bir sorum daha olacak. Bu php versiyonunu hosting firmasımı yükseltebilir sadece
ne yazıkki evet. elimiz kolumuz bağlı.
icedream
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

pikachu yazdı:
Bir sorum daha olacak. Bu php versiyonunu hosting firmasımı yükseltebilir sadece
ne yazıkki evet. elimiz kolumuz bağlı.
İşin yoksa almanlara laf anlat şimdi. :?
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

alman türk farketmiyor, ben benim firmaya söledim, " şu anda öyle bir planımız yok" dediler. :oops: :oops: :lol: :lol:
Kullanıcı avatarı
cupra
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen cupra »

pikachu yazdı:alman türk farketmiyor, ben benim firmaya söledim, " şu anda öyle bir planımız yok" dediler. :oops: :oops: :lol: :lol:
plan dediği yapamıyoruz anlamında sanırım.. mesaj atıp deyinki. sistemler güncellendiği için forum sistemimimz eski versiyonu yenilememniz nedeniyle çalışmamaktadır..
yapmazlarsa, bu durumda yapacak birşey yok o hosting firmasının ismini söylersiniz, kimse almaz ;)
Kullanıcı avatarı
herror53
Kayıtlı Kullanıcı

Göresel doğrılama

Mesaj gönderen herror53 »

2 defa yanlış girince görsel doğrulama çıksın olarak ayarlı seçenek ama çıkmıyor.neden olabilir.?
Karadenizli Olmak Bir Ayrıcalıktır....!!!!!
Kullanıcı avatarı
cupra
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Göresel doğrılama

Mesaj gönderen cupra »

herror53 yazdı:2 defa yanlış girince görsel doğrulama çıksın olarak ayarlı seçenek ama çıkmıyor.neden olabilir.?
3ncü denemenizde çıkması lazım..
Kullanıcı avatarı
herror53
Kayıtlı Kullanıcı

3. denemede direk kilitleniyor çıkmıyor sorun nedir ?_
madozan
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen madozan »

ya ben klasik ctracker 5 hatasını alıodum bişile çakışıodu sona debug yöntemi ile hallettim sql hatası vermeye başladı recover le onuda hallettim ama şöle bi sorun var şıktan seçmeli tıklamalı seçenekleri seçemiorum ve bütün ekledim modlar pasifimsi oldu forum darma duman oldu :s
Kullanıcı avatarı
cupra
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen cupra »

madozan yazdı:ya ben klasik ctracker 5 hatasını alıodum bişile çakışıodu sona debug yöntemi ile hallettim sql hatası vermeye başladı recover le onuda hallettim ama şöle bi sorun var şıktan seçmeli tıklamalı seçenekleri seçemiorum ve bütün ekledim modlar pasifimsi oldu forum darma duman oldu :s
hata alan sayfa belliyse, özellikle admin panel dosyalarından biriyse aşağıdaki kodu ilgili dosyayı açıp

Kod: Tümünü seç

define('IN_PHPBB', true); 
kısmından önce aşağıdaki kodu yapıştırırsan security alert ı keser.

define('CT_SECLEVEL', 'LOW');
$ct_ignorepvar = array('sql');
Bunu denedikten sonra aşağıdakini dene. LOW olması bazen tehlikeli olabilir. Eğer aşağıdakinde hata alırsan yukardakini tekrar yap..
medium olması iyi olur güvenlik açısından..

define('CT_SECLEVEL', 'MEDIUM');
$ct_ignorepvar = array('sql');
madozan
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen madozan »

artık hata vermio ki ya ayarlıorum gönder e tıklıorum tekrar giriorum ve eskiden farkı yok
Kullanıcı avatarı
herror53
Kayıtlı Kullanıcı

Bende de benzer bir sorun var konuları taşıyamıyorum.Uzun bir forum başlığı açamıyorum.Sürekli engel oluyor ne yapabilirim.Bazen mesaj gönderirken bile problem oluoyor.Onu geçtim o arada oluyor ama konu taşırken yüzde 90 oluoyor nasıl düzeltebilirim.?
Kullanıcı avatarı
cupra
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen cupra »

herror53 yazdı:Bende de benzer bir sorun var konuları taşıyamıyorum.Uzun bir forum başlığı açamıyorum.Sürekli engel oluyor ne yapabilirim.Bazen mesaj gönderirken bile problem oluoyor.Onu geçtim o arada oluyor ama konu taşırken yüzde 90 oluoyor nasıl düzeltebilirim.?
modcp.php dosyasını açıp yukarıda ki kodu yapıştırıyorsun..
Kilitli

“2.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir