benim forum sitesinde böle bi sorun var yardım edermisiniz

phpBB2 Plus kurulum ve çalıştırılmasında meydana gelen sorun ve problemler için buradan yardım alabilirsiniz.
Kilitli
bilalarslan
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen bilalarslan »

böle bir sorun var arkadaşlar bu sorunu nasıl çözebilirim yardım edebilirmisniz inanınki yardımınıza ihtiyacım var

Warning: mysql_connect(): Access denied for user: 'bilalarslan@siegetank.epidio.net' (Using password: YES) in /home/bilalarslan/public_html/forum/db/mysql4.php on line 48

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/bilalarslan/public_html/forum/db/mysql4.php on line 330

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/bilalarslan/public_html/forum/db/mysql4.php on line 331
phpBB : Critical Error

Could not connect to the database
Kullanıcı avatarı
NEFRİT
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Mesaj gönderen NEFRİT »

Date Base bilgilerin yanlış...
Özellerden kullanıcılara reklam yaptığım için sayın yöneticim beni uzaklaştırdı.
bilalarslan
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

NEFRİT yazdı:Date Base bilgilerin yanlış...

üstad benim takıldığım konu da bu tür konulara uzağım bana direkt olarak daha kolay yoldan yardımcı olmanız mümkünse rica ediyorum
Kullanıcı avatarı
RefreSh
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen RefreSh »

config.php deki database bilgileriyle sitende olusturduğun database bilgileri aynı olması gerekiyor. O yüzden olusturmus olduğunuz database bilgilerini config.php dosyasına uygulayıp ftpden tekrar atınız. bu dosya direkt forum klsörü adı altındadır. bende bu sekilde bir sorunla karsılasmıstım düzeldi.
bilalarslan
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

arkadşlar ilginiz için teşekkür ederim sorun çözülmüştür
Kilitli

“phpBB2 Plus Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir