Integramod+Phbb 2.0.19

phpBB 2.0.x sürümleri için stil veya temalar hakkındaki sorunlarınızı buraya yazabilirsiniz.
Kilitli
Mavi Team
Kayıtlı Kullanıcı

Integramod+Phbb 2.0.19

Mesaj gönderen Mavi Team »

Integramodla kurulu phbbb 2.0.19 kullanıyorum. Style yüklemek istiyorum, Integramod style'i mi kullanmam gerekiyor illa ki?

Ayrıca forumun diğer bölümlerinden işime yarayacağını düşündüğüm şeyleri aldım, integramodla sorun yapmazlar değil mi?

(Son 5 mesaj, Türkçe 2.0.19, Topic okuyanların göründüğü mod ve gizli mesaj modlarını eklemeyi düşünüyorum; Integramod ile sorun yapar mı sizce?)

Teşekkürler...

Forum sayfam : http://maviforum.org (linki verme sebebim belki görmek istersiniz)

Bu arada tek tuşla web sayfasını mesajda görüntüleme, flash animasyon forum sayfasında oynatma, W media veya real media forum sayfasında oynatma gibi özelliklere sahip forumum. Acaba bu integra modun mu artısı?

Tekrar teşekkürler...[/url]
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

Integra MOD'da phpBB2 plus gibidir.Yani bir çok mod eklenerek portal oluşturulmuş.Integra MOD için temayı ancak kendi sitesinden (yapmışlarsa eğer) bulabilirsiniz.Çünkü bu portal için yeni bir tema yapmak oldukça zordur.

Ayrıyeten MOD eklediğinizde bir sorun olacağını zannetmiyorum.Yüklemek istediğiniz MOD'un kurulum dosyası içerisindeki kodları kendi dosyalarınızda bulabilirseniz ayrıca MOD kurabilirsiniz.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Mavi Team
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Mavi Team »

Teşekkürler... Integramod teması arayan başka arkadaş olursa diye kendi ulaştığım tema sitesini vereyim, belki işi düşen olur...

http://www.forumimages.co.uk sitesinde 30 civarı tema var... Bir bakılabilir...

Demo bölümünde tabii...
Kilitli

“2.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir