plus-forumu-ve-phpbb-nin-farki-nedir

phpBB2 Plus kurulum ve çalıştırılmasında meydana gelen sorun ve problemler için buradan yardım alabilirsiniz.
Kilitli
erhanby
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

plus-forumu-ve-phpbb-nin-farki-nedir

Mesaj gönderen erhanby »

merhaba arkadaşlar,

şöyle bir sorum olacak... plusın forumu ve phpbb nin forumu arasında farklar nedir? mesela güncelleştirme bakımından olsun modların kullanımı açısından olsun aynı mıdır? mesela güncelleştirme kodları aynı mıdır? sizce hangisi daha avantajlı? yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
Dn_35
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Dn_35 »

plusta çok modifikasyon yapıldığından yeni modlar yüklerken iyi bilmiyorsanız zorlanırsınız.

Olduğu gibi kullanacaksanız ve ağırlığı sizi etkilemiyecekse güzel bir premod tavsiye ederim.

Bence en güzeli, illa olmasını istediğimiz modları seçip onları uygulayarak kendimize özel premod hazırlamak.
Site Kuralları | Mod Kurulum Makalesi | MODX Formatlı Modların Kurulumu

Lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, kurallarımız gereği özel mesajlara cevap vermiyoruz.
erhanby
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

sss

Mesaj gönderen erhanby »

Dn_35 yazdı:plusta çok modifikasyon yapıldığından yeni modlar yüklerken iyi bilmiyorsanız zorlanırsınız.

Olduğu gibi kullanacaksanız ve ağırlığı sizi etkilemiyecekse güzel bir premod tavsiye ederim.

Bence en güzeli, illa olmasını istediğimiz modları seçip onları uygulayarak kendimize özel premod hazırlamak.

plusta karar kıldım..şöyle bir sorum olacak. peki sadece plus forumunu nasıl kullanırım..yani portalı (anasayfayı) kullanmayacağım.bunu nasıl hallederiz?
Kullanıcı avatarı
mc_kelleci
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen mc_kelleci »

seçenekleri var.
Genel Yönetim--->Ayarlar--->Panoyu Kapat--->Evet

de portal kapanır
aklı olan okumasın sanayide iyi para veriyorlar :)
Kilitli

“phpBB2 Plus Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir