eng yüklemis forumu nasil TR yapabilirm?

phpBB 2.0.x dil ve MOD Dosyalarını Türkçeleştirme bölümü. Lütfen bu foruma mesaj ya da başlık göndermeden önce [url=http://www.phpbbturkey.com/about5385.html:2e3bn3ui]Türkçeleştirme forumunun kullanımı hakkında bilgi[/url:2e3bn3ui] başlığını okuyunuz.
Kilitli
mehmetdu
Kayıtlı Kullanıcı

eng yüklemis forumu nasil TR yapabilirm?

Mesaj gönderen mehmetdu »

Forumu arkadaim eng olarak yüklemis,Türkçe dil dosyalarin atmama ragmen dilini degistiremiyorum.
mehmetdu
Kayıtlı Kullanıcı

subSilver/images/language/lang_turkish/ e de gerek var mi?

Mesaj gönderen mehmetdu »

language/lang_turkish/ kalsörünü attim ve dediklerinizi uyguladiktan sonra TR oldu. templates/subSilver/images/language/lang_turkish/ Klasörüne attigim dosyalari etkinlestirmeme de gerek var mi?
Kullanıcı avatarı
NEFRİT
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Re: subSilver/images/language/lang_turkish/ e de gerek var m

Mesaj gönderen NEFRİT »

mehmetdu yazdı:language/lang_turkish/ kalsörünü attim ve dediklerinizi uyguladiktan sonra TR oldu. templates/subSilver/images/language/lang_turkish/ Klasörüne attigim dosyalari etkinlestirmeme de gerek var mi?

templates/subSilver/images/language/lang_turkish/

İçine attığın türtkçe butonlar admin panelden türkçe dil seçeneğini sonrada profilden kendi dilini türkçe yaptın mı zaten TÜM FORUM KOMPLE TÜRKÇE olacak ve aynı zamanda butonlarda türkçe olacaktır.
Özellerden kullanıcılara reklam yaptığım için sayın yöneticim beni uzaklaştırdı.
Kilitli

“2.0.x Türkçeleştirme” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir