Hazır Mod Kurulmuş Forum

phpBB 2.0.x kurulum ve çalıştırılmasında meydana gelen sorun ve problemler için buradan yardım alabilirsiniz.
LordSebo
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Hazır Mod Kurulmuş Forum

Mesaj gönderen LordSebo »

:arrow: :arrow: Arkadaşlar bilindiği üzere mod kurmak uzun ve zahmetli iş. Bir Önerim olacak. Şöle gerekli (resimekleme,en aktif kullanıcılar,son 10 mesaj,reklam yönetimi vb modlar kurulmuş hazır forum yaypıp paylaşsak hem bir çok kişiyi zahmetten kurtarmış oluruz. Böyle birşeyin İmkanı var mı?
Kullanıcı avatarı
RaMSeN
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen RaMSeN »

phpbb plus var ama o da aşırı kalabalık..

Dediğin gibi sade bişi olsa güzel olacak.. :D
fatihbaz

Mesaj gönderen fatihbaz »

bu iş için yapılmış biçok premod var zaten.onlardan birisini kurabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
NEFRİT
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Sahidende

Mesaj gönderen NEFRİT »

Sahidende çok hoşşş bir fikir İŞTE SİZLERİ PHPBb ORİON ile tanıştırmanın zamanı geldi.

Bunun içinde önemli olan ve güzel olan modların her biride var. Download adresi

http://www.cback.de/cback_software/orion.php
Özellerden kullanıcılara reklam yaptığım için sayın yöneticim beni uzaklaştırdı.
hackxien
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Sahidende

Mesaj gönderen hackxien »

NEFRİT yazdı:Sahidende çok hoşşş bir fikir İŞTE SİZLERİ PHPBb ORİON ile tanıştırmanın zamanı geldi.

Bunun içinde önemli olan ve güzel olan modların her biride var. Download adresi

http://www.cback.de/cback_software/orion.php
Peki bunu normal bir forum kurar gibi mi kuracağız,yoksa başka şeylerde mi yapmak lazım..
Bana da beklerim..;) http://www.siberpaylasim.com & Hosting Hizmetlerimiz Mevcuttur. http://www.spreseller.com
Kullanıcı avatarı
NEFRİT
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Aynende normal forum

Mesaj gönderen NEFRİT »

Aynende normal forum kurar gibi kuruluyor. Kurulum esnasında yapılması gereken EXTRA hiç bişey yok.

İçinde güvenlik sistemi, Albüm mod gibi çok önemli ve gerekli olan epeyce mod bulmanız mümkün tabii bu modların hepsi kurulum esnasında otomatik olarak kuruluyor.
Özellerden kullanıcılara reklam yaptığım için sayın yöneticim beni uzaklaştırdı.
hackxien
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Aynende normal forum

NEFRİT yazdı:Aynende normal forum kurar gibi kuruluyor. Kurulum esnasında yapılması gereken EXTRA hiç bişey yok.

İçinde güvenlik sistemi, Albüm mod gibi çok önemli ve gerekli olan epeyce mod bulmanız mümkün tabii bu modların hepsi kurulum esnasında otomatik olarak kuruluyor.
Forumu kurdum ve gerçekten süper oldu, teşekkür ederim.peki burdaki türkçeleştirme paketleri bir işe yarar mı,yoksa yenilerini mi beklemem lazım ya da kendim bişiler yapabilir miyim?
Bana da beklerim..;) http://www.siberpaylasim.com & Hosting Hizmetlerimiz Mevcuttur. http://www.spreseller.com
Kullanıcı avatarı
NEFRİT
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Evt

Mesaj gönderen NEFRİT »

Evt gerçekten çok güzel bir forumdur zaten o forumu yapan adam phpbb forum sistemlerine kısa zamanda ün salmış bir güvenlik sistemide yapmıştır.

Türkçe dil paketlerine gelince o foruma normal PHPBB forumların dil paketleri uymaz. Kendin editlersen en iyisi olur ingilizcen varsa aç languages içindeki lang english dosyalarını editle.

Ben bakmadım o sitede turkish paketi yamışlar mı onada bak belki vardır. Bidee şöle bişey yapabilrsin PHPBB PLUS un dil TÜRKÇE paketini o foruma yükle uyma olasılığı çok yüksek.
Kefensiz
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

ufak bir sorun var ama

Mesaj gönderen Kefensiz »

gerçketen de süper modlarla birlikte geliyor.. ve portalıda çok işlevsel.. yalnız ben localde kurdum kendi bilgisayarımda, admin panele bir türlü giriş yapamıyorum sayfa açılmıyor.. nedeni ne olabilir NEFRİT? setup dosyasının adını değiştim.. başka ne yapıcam? üye de olunuyor login de oluyor ama admin panale gittiğimde, sayfa açılmıyor
hackxien
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Kusura bakmayın,ben burda başka yerlerde de aradım ama birtürlü bulamadım nedense,bana PHPBB PLUS türkçe dil paektinin bulunduğu bir link verebilir misiniz rica etsem,teşekkürler..
mikado44
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen mikado44 »

plusun dil paketini yukledim ben arkadaslar turkçeye cevirdi ancak forumun ustunde bı hata cıktı bunu duzeltme sansımız varmı?

Warning: init_userprefs(./language/lang_turkish/lang_downloads.php): failed to open stream: No such file or directory in c:\program files\easyphp1-8\www\orion\includes\functions.php on line 392

Warning: init_userprefs(): Failed opening './language/lang_turkish/lang_downloads.php' for inclusion (include_path='.;C:/Program Files/EasyPHP1-8\php\pear\') in c:\program files\easyphp1-8\www\orion\includes\functions.php on line 392

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at c:\program files\easyphp1-8\www\orion\includes\functions.php:392) in c:\program files\easyphp1-8\www\orion\includes\page_header.php on line 641

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at c:\program files\easyphp1-8\www\orion\includes\functions.php:392) in c:\program files\easyphp1-8\www\orion\includes\page_header.php on line 643

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at c:\program files\easyphp1-8\www\orion\includes\functions.php:392) in c:\program files\easyphp1-8\www\orion\includes\page_header.php on line 644
Kullanıcı avatarı
ArmageddoN
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: ufak bir sorun var ama

Mesaj gönderen ArmageddoN »

Kefensiz yazdı:gerçketen de süper modlarla birlikte geliyor.. ve portalıda çok işlevsel.. yalnız ben localde kurdum kendi bilgisayarımda, admin panele bir türlü giriş yapamıyorum sayfa açılmıyor.. nedeni ne olabilir NEFRİT? setup dosyasının adını değiştim.. başka ne yapıcam? üye de olunuyor login de oluyor ama admin panale gittiğimde, sayfa açılmıyor
kurulumda hata yapmışsın kefensiz, domainname kısmına bilgisayar adını giriceksin yani localhost gibi onun altına da script yolunu bende aynı problemi yaşadım ama bu şekilde değiştirince çalıştı. 8)
Kaybedeceklerin, kazanacaklarından fazla ise; neden kazanasın ki?
Univers@L Mu Online
sabri ünal
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen sabri ünal »

orion için dil dosyası aramanıza gerek yok, ********** üzerinde kendi başlattığım bir proje var, isterseniz orda kullanıcıya yönelik 100% yöneticiye yönelik %80 i bitmiş olan dil dosyalarını kullanabilirsiniz
sabri ünal
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Evt

Mesaj gönderen sabri ünal »

NEFRİT yazdı:.

Ben bakmadım o sitede turkish paketi yamışlar mı onada bak belki vardır. Bidee şöle bişey yapabilrsin PHPBB PLUS un dil TÜRKÇE paketini o foruma yükle uyma olasılığı çok yüksek.
uymadığını biliyorum ustam, eğer devam etmek isterseniz ********** üstünde başlattığım bir proje var, isteyen katkıda bulunabilir!
tughan
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen tughan »

bu orion u şimdi kullandığım phpbb forumuna ekleyip kullanabilirmiyim eğer oluyorsa nasıl yapılmalı eğer olmuyorsa ayrı bir forum açmak için orion nasıl install edilmeli?
Saygılar,

Tuğhan
Kilitli

“2.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir