${"GLOBALS"}["gqbqsjdgan"] şifreli global registry ???

PHP Programlama dili hakkında tartışmalar, paylaşım ve yardımlaşma forumu.
tecno44
Kayıtlı Kullanıcı

${"GLOBALS"}["gqbqsjdgan"] şifreli global registry ???

Mesaj gönderen tecno44 »

Arkadaşlar merhaba forumda ve php de oldukça yeniyim.. Aslında başlıkta doğru şeye soru mu sordum onu da tam bilemiyorum hemen konuya giriyorum..

elimde bir scripte ait php kodları var bunlar ilk başta hexadecimal kodlar ile şifrelenmişti bunları hallettim ve aşşağıda yazdığım kod satırlarına dönüştü...

${"GLOBALS"}["gqbqsjdgan"]="sonk_ip";${"GLOBALS"}["vcdsxvlfpfd"]="data";${"GLOBALS"}["bnkigao"]="isl";${"GLOBALS"}["mdcusegt"]="islem";${"GLOBALS"}["lgcrcmf"]="config";${"GLOBALS"}["eahowrqgsh"]="parity";${"GLOBALS"}["sdukpolukp"]="c_mail";${"GLOBALS"}["rtxfhrl"]="c_ip";${"GLOBALS"}["xcwxvekrvlr"]="total";${"GLOBALS"}["boprpkbymwv"]="gad";${"GLOBALS"}["crvidjfqfzu"]="current";${"GLOBALS"}["bekmwywli"]="sonuc";${"GLOBALS"}["lrpywqupg"]="Encrypted_Byte";${"GLOBALS"}["qjlypdsf"]="pno";${"GLOBALS"}["mtyyqccyszp"]="qt";${"GLOBALS"}["qdooxkdwh"]="ia";${"GLOBALS"}

satırlar yarım mesela ${"GLOBALS"} ibareyi gördüğüm zaman hemen arkasından ["gqbqsjdgan"] buna benzer bi şifreleme paketi gibi birşey çıkıyor.. normal global.registry tarzı değil belliki yardımcı olabilirseniz çok makbule geçer bi çözüm yolu bekliyorum saygılar...
tecno44
Kayıtlı Kullanıcı

Re: ${"GLOBALS"}["gqbqsjdgan"] şifreli global registry ???

Mesaj gönderen tecno44 »

The sample uses a special Base64 algorithm written for the ByteArray class. The Base64 conversion algorithm is written in C++ and works with binary (VT_ARRAY | VT_UI1) and String (BSTR) OLE data. It contains hi-speed and low-memory consumption BSTR->BSTR, BSTR->BINARY, BINARY->BSTR and BSTR->BSTR algorithms. Source code of the coding algorithm is available

şöyle birşeyler var denedim ama bi sonuç çıkmadı tam anlayan veya mantık yürüten var mı ?

“PHP” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir