Emoji boyutu hakkında

phpBB 3.2.x sürümlerinin çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen Eklentiler ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
EFe1343
Kayıtlı Kullanıcı

Emoji boyutu hakkında

Mesaj gönderen EFe1343 »

Merhabalar;

Forumumuzdaki mesajlar içindeki emojiler 3.2.6 dan sonra çok büyük olarak çıkıyor. Mesajın tamamını dolduracak şekilde. Kocaman bir emoji şeklinde oluyor. Bu yeni bir özellik mi? hata mı anlamadım. Bu durum iyi birşey mi onu da bilmedim. Bu durum ile karşılaşan oldu mu? Bunun bir ayarı ar mıdır?

Konuyu stil sorunları mı buraya mı açmam gerektiğini tam olrak bilemediğim için buraya açtım.

Şimdiden teşekkürler.
copyas
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi

Re: Emoji boyutu hakkında

Mesaj gönderen copyas »

Bende değişiklik yok. Bu sitede de deneme yapabilirsiniz : viewforum.php?f=29

Belki kullandığınız stil kaynaklı bir şeydir.
EFe1343
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen EFe1343 »

Yazarken normal çıkıyor ama gönder deyip yayınlayınca kocaman çıkıyor. Tekrar düzenle deyince tekrar normal küçük görünüyor.
büyükemoji sorunu.jpg
Yayındaki mesajdaki hâli.
emojidüzenlemekısmındakihali.jpg
mesajı düzenle deyince görülen hâli.

Bu şekilde çıkıyor. Temadan mı yoksa başka bir şeyden mi bilmiyorum. En son 3.2.6 dan sonra oldu diye hatırlıyorum. Önceden de bir miktar büyüktü ama ekranı tamamen kaplamıyordu.
copyas

Mesaj gönderen copyas »

Forumunuzda ekran goruntusu paylastiginiz mesaja girdim. Sag tiklayip "incele" dedigim zaman emoji 543 x 543 px boyutlarinda gozukuyor. Kendi forumumda 18 x 18 px

Bunu nerden ve nasil degistirebilirsiniz bilmiyorum tabi. Kullandiginiz stil ucretli sanirim. Destek sayfalarina bir bakin isterseniz benzer konu olabilir.

Emoji deneme :👍🏼
EFe1343
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen EFe1343 »

Evet ücretli bir tema ama 6 aylık bir desteği vardı ve bitti. Bende tam olarak anlamadım. Onun için sormak istedim. cevaplar için çok teşekkürler...
copyas

Mesaj gönderen copyas »

EFe1343
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen EFe1343 »

Çok teşekkür ederim. Gönderdiğiniz sayfadaki yönelgeleri yapınca işe yaradı. Çok Sağolun.

Bu arada 18 px de küçük geldi gözüme. 😄 Onu 18 px yazan yerleri büyüterek arttırrabilirim. Ama standart 18 ise kalsın böyle. Zaten bir kaç yere kodu yapıştırdım. Üşendim şimdi. 😴

“3.2.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir