Phpbb 3.3 Hakkında

phpBB 3.3.x sürümlerinin çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen Eklentiler ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
Screwy
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Phpbb 3.3 Hakkında

Mesaj gönderen Screwy »

Merhabalar arkadaşlar,

Bir webmaster forum projem var. Ücretli sistemleri denedim ama içime sinmedi açıkçası. Çevremden bildiğim büyük forumları olan phpbb altyapısına ait bir çok forum var. Bende phpbb kullanmak istedim ama pek tecrübe sahibi değilim. Basit bir kaç soru sormak istiyorum.

phpBB 3.3.x sisteminde aşağıdaki eklentiler mevcut mu?

* Kullanıcı etiketleme ve bildirim
* Ticaret puanı sistemi (vbulletinde olan)
* Mesaj Beğeni sistemi
* Gelişmiş bir anasayfa konu istatistik eklentisi

Bunlar benim için başlangıçta önemli olanlar.
Birde phpbb editörünü günümüz zamanında kullanılan modern editörler ile değiştirmek istiyorum bu mümkün mü?

Not: Eklentileri sitenizden v.s. araştırdım ama bulamadım o yüzden konu açıp fikir almak istedim.
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Re: Phpbb 3.3 Hakkında

Mesaj gönderen ESQARE »

phpBB 3.3 yeni bir sürüm olduğu için şu an eklentiler güncelleniyor veya geliştiriliyor. Belirttiğiniz eklentilerin bazıları phpBB'de mevcut ancak belirttiğim gibi şu an phpBB 3.3 için yeni bir eklenti henüz yok. Zamanla eklentiler de geliştirilecektir. Yine de referans olması açısından phpBB 3.2 veya 3.1 sürümlerinde belirttiğiniz eklentileri arayabilirsiniz. Çünkü çoğu zaman eski eklentiler yeni sürümler için güncellenmektedir.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Screwy
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Screwy »

ESQARE yazdı: 17.02.2020, 09:56 phpBB 3.3 yeni bir sürüm olduğu için şu an eklentiler güncelleniyor veya geliştiriliyor. Belirttiğiniz eklentilerin bazıları phpBB'de mevcut ancak belirttiğim gibi şu an phpBB 3.3 için yeni bir eklenti henüz yok. Zamanla eklentiler de geliştirilecektir. Yine de referans olması açısından phpBB 3.2 veya 3.1 sürümlerinde belirttiğiniz eklentileri arayabilirsiniz. Çünkü çoğu zaman eski eklentiler yeni sürümler için güncellenmektedir.
O zaman sanırım 3.2.x sürüm ile başlayıp ilerleyen zamanlarda eklentiler geliştikçe 3.3.x e sürüm yükseltmek daha mantıklı.
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

Öyle de yapabilirsiniz. 3.2.x sürümleri için destek hala devam etmekte. Ama bir süre sonra sona erecek. Konuyla ilgili duyurularımızı takip edebilirsiniz.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.

“3.3.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir