Yüklediğim eklenti yüzünden siteye ulaşılamıyor

phpBB 3.3.x sürümlerinin çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen Eklentiler ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
aknctn
Kayıtlı Kullanıcı

Yüklediğim eklenti yüzünden siteye ulaşılamıyor

Mesaj gönderen aknctn »

Smartfeed uygulamasını yükledim ilk etapta çalışıyordu ama sonra siteye bir daha ulaşılamadı. Önbelleği manuel olarak temizledim uygulamayı kaldırdım ve veriyi sil dedim şu anda siteye ulaşılamıyor ve YKP panelinde dahi çok ağır çalışıyor Bir yere tıkladığım zaman yarım saat beklemem gerekiyor neden olmuş olabilir nasıl çözebiliriz bu sorunu?

İşin garip tarafı bunu yaptıktan sonra wordpress sitem var aynı dizin içerisinde ona da ulaşılamıyor ama tamamen bu eklenti ile alakalı olduğunu düşünüyorum çünkü bunu kurduktan sonra direk yavaşlamaya başladı tepkiler çok gecikti ve şu anda da hiçbir şekilde siteye ulaşılamıyor.
aknctn
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Yüklediğim eklenti yüzünden siteye ulaşılamıyor

Mesaj gönderen aknctn »

Konu çözüldü ummuyordum ama yer sağlayıcı yardımcı oldu bana şunu yazmışlar "forum/app.php dosyanızdan kaynaklı websitenizin açılmadığını görmekteydik ve ilgili dosyanın adı değiştirilerek websiteniz açılır hale getirilmiştir"

birinin başına gelirse o da bi dener kaynak olmuş olsun.
aknctn
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen aknctn »

Arkadaşlar app.php dosyasını silerek ya da adını değiştirerek siteye erişimi sağladılar ama bazı eklentiler ajax hatası veriyor ve bazı eklentlerde yeni değişiklikleri kaydetmiyor örneğin teşekkür eklentisi varsa sonraki teşekkürleri veya sitemaker varsa yeni eklediğiniz düzenlemeleri kaydetmiyor. Bunun çözümü eklentileri devre dışı bırakıp yeniden app.php dosyasını bulup dizine eklemek bunu ekledikten sonra siteye ulaşım sorunu yaşar ya da bazı eklentileriniz çalışmazsa onları tespit edin sonrası app.php dosyasını silin ardından o tespit ettiğiniz uygulamaları devre dışı bırakıp veriyi sil diyin (tüm kayıtlı ayarları gidecek) bundan sonra app.php dosyasını yeniden ekleyin ve verilerini sildiğiniz eklentileri etkinleştirin düzeliyor.
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

Sizinde belirttiğiniz gibi eklentide sorun var. Eklentileri güvenilir yerlerden indirin ve alfa, beta rc v.b olmayan final sürümlerini kullanın. Ayrıca;
Eklenti Kurulumu -> Bir Eklentinin Silinmesi
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
aknctn
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen aknctn »

ESQARE yazdı: 10.10.2020, 22:18 Sizinde belirttiğiniz gibi eklentide sorun var. Eklentileri güvenilir yerlerden indirin ve alfa, beta rc v.b olmayan final sürümlerini kullanın. Ayrıca;
Eklenti Kurulumu -> Bir Eklentinin Silinmesi
Teşekkürler

“3.3.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir