404 dosyalara erişilemiyor hatası

phpBB 3.3.x sürümlerinin çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen Eklentiler ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
Caspondable
Kayıtlı Kullanıcı

404 dosyalara erişilemiyor hatası

Mesaj gönderen Caspondable »

Arkadaşlar Başlıkta Söylediğim Gibi Bir durum oldu Site çöktü.Ben de çöktüğü için filezilladan hosta bağlanıp içindeki tüm dosyaları sildim.Go Daddynin içinden hostuda kaldırdım.Tekrar Domain üzerine kurdum.C panel üzerinde phpbb sayfasına tıklayıp kurduğumda 404 Dosyalara Erişilemiyor Hatası alıyorum.Ama file zilla içinden bağlanabiliyorum.Tekrardan Nasıl Site kurabilirim.Yardımcı olursanız çok sevinirim
Kullanıcı avatarı
Techno Light
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: 404 dosyalara erişilemiyor hatası

Mesaj gönderen Techno Light »

Merhaba Öncelikle böyle yapman yanlış cPaneline girip yüklediğin scripti kaldırsaydın daha doğru olurdu yapman gereken şunlar :

1.yol --) sen bu dosyaları ftpden sildiğin için cPanelden kurman veya kaldırman hiç bir işe yaramaz öncelikle phpbb 3.3.2 sürümünü indir daha sonra bu dosyaları ftp yoluyla sitene aktar ardından cPanel yöneticine giderek
Phpbb Scripti kuruluysa kaldır ve tekrar kur kurulu değil ise kur böylece sorunu çözersin. Umarım faydası olmuştur. 😄

“3.3.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir