online olmayan üyeleri silme

phpBB 2.0.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız MODları buraya yazabilirsiniz.
Kilitli
ebrar1
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

online olmayan üyeleri silme

Mesaj gönderen ebrar1 »

Son 3-5-veya 6 ay içinde forum alanında online olmayan daha doğrusu belirli bir süre forum alanına girmeyen üyeleri tespit edip silmek istiyorum böyle bir mod varmıdır.

teşekkürler.
Router
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Router »

auto delete users işini görür .. türkçe dil dosyası ile birlikte attım benimde daha test etme olanağım olmadı kurduktan sonra görüş bildirisen sevinirim.
Dosya ekleri
auto_delete_users.zip
(26.84 KiB) 145 kere indirildi
lang_admin_auto_delete_users.rar
(1.26 KiB) 136 kere indirildi
ebrar
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen ebrar »

İlginize teşekkür ederim. biraz acemisiyim kurunca bu alandan sonucunu bildiririm.. teşekkürler, elinize sağlık ...
ebrar
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen ebrar »

Sn Router;

verdiğiniz modu bugün kurdum.

İlk kurduğumda olmadı, hatta buraya olmadıda yazmıştım, sonra tekrar kurdum sanırım ilkinde hata yapmışım. vevet bu sefer oldu.

gercekten tam istediğim gibi bir mod.

elinize sağlık,

Auto delete ye basınca 3 şıkkınız çıkıyor

1- Bu tip kullanıcılar bir hesap oluşturmuşlar fakat uzun zamandır hesaplarını ziyaret etmemişlerdir
2-Bu tip kullanıcılar bir hesap oluşturmuşlar fakat aktivasyon e-postasındaki linke tıklayıp hesaplarını aktif etmemişlerdir
3-Bu tip kullanıcılar hesap oluşturmuş ve aktif etmişlerdir fakat kayıt oldukları süreden beri hiç mesaj yazmamışlardır

daha sonra gün sayısı veriyorsnuz ve hangi tercihi işaretledi iseniz siliyor.

bunalrı siz biliyodursunuz meraklılar için ve bu modu kurmalk isteyenler için yazdım.

elinize sağlık teşekkür ederim.
ebrar
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen ebrar »

Sn Router,

Program ayarlarını
1- 90
2-15
3-180

yaptım. içeriğinde gün yazdığı için gün düşünerek bu rakamları yazdım. silme aralığınıda 1440 yaptım günde 1 kere silsin diye. program bugün çalıştı 15 kişiyi sildi yanlız aktivasyonu zaten dün açmiştim. programıda dün açtım. yani 15 gün sonra simesi gerkiyordu bu gün üye olan fakat aktivasyon linkini kullanmayan 15 kişiyi sildi.

program böyle giderse üye kalmayacak. içeriğinde yazanalr gün değilde dakika veya saatmi yada başlangıç tarihinde hatamı var. en erken 15 gün sonra silinmesi gerekn üye neden bugün silindi. 4. ünde üye olan 15 kişi uçtu.
silenceb
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen silenceb »

halletim

teşekkürler
Kilitli

“2.0.x MOD İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Yandex [Bot] ve 1 misafir