Bedavasinda Sorun Yasiyorum

phpBB 2.0.x kurulum ve çalıştırılmasında meydana gelen sorun ve problemler için buradan yardım alabilirsiniz.
Kilitli
husky
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Bedavasinda Sorun Yasiyorum

Mesaj gönderen husky »

ben bunun bedavasını aldım o yuzden napacagımı bılemıyorum
bı sıteme bakabılrmısınz bıde su code ler warya onları nasıl yapılacagını blılıyorumda codelerle ugrasma ıtemiyorum
Bana Yardim Edermisiniz
http://husk.yforum.net/
fatihbaz

Mesaj gönderen fatihbaz »

sorunuzdan bişey anlaşılmıyor!...sitenize baktım ama ne söylemek istediginizi anlayamadım :?:
Kullanıcı avatarı
NEFRİT
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Sanırım

Mesaj gönderen NEFRİT »

Sanırım ben anladım, ve ne yazık ki bu durumda yapılabilecek pek bir şey yok üzgünüm ama ücretsiz forumlara kodların içine giremiyorsunuz buda beğendiğiniz bir özelliği ekleyememenize neden olur.

Ama size forumdaki makaleleri gözden geçirmenizi öneririm lycos gibi php destekli bir yerden kendi forumunuzu kendiniz kurabilirsiniz ve o zman bu tür eklentileri yapmanız mümkün olur.
Özellerden kullanıcılara reklam yaptığım için sayın yöneticim beni uzaklaştırdı.
Nouma
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Nouma »

ben bunun bedavasını aldım o yuzden napacagımı bılemıyorum :D
husky
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Sanırım

Mesaj gönderen husky »

NEFRİT yazdı:Sanırım ben anladım, ve ne yazık ki bu durumda yapılabilecek pek bir şey yok üzgünüm ama ücretsiz forumlara kodların içine giremiyorsunuz buda beğendiğiniz bir özelliği ekleyememenize neden olur.

Ama size forumdaki makaleleri gözden geçirmenizi öneririm lycos gibi php destekli bir yerden kendi forumunuzu kendiniz kurabilirsiniz ve o zman bu tür eklentileri yapmanız mümkün olur.
onu nasıl alacam lınk werebılırmısın?
Kilitli

“2.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir