Popüler konularda sorun var

phpBB 3.0.x çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen MODlar ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
destroy
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Popüler konularda sorun var

Mesaj gönderen destroy »

Kafayı yiyeceğim arkadaşlar... Hiçbir temamda

Kod: Tümünü seç

#
#-----[ AÇ ]------------------------------------------
#
(Not hangi temayı kullanıyorsanız o temaya ait TPL dosyalarını açacaksınız.)

templates/subSilver/index_body.tpl

#
#-----[ BUL ]------------------------------------------
#

<table width="100%" cellpadding="2" cellspacing="1" border="0" class="forumline">
  <tr>
   <th colspan="2" class="thCornerL" height="25" nowrap="nowrap">&nbsp;{L_FORUM}&nbsp;</th>
   <th width="50" class="thTop" nowrap="nowrap">&nbsp;{L_TOPICS}&nbsp;</th>
   <th width="50" class="thTop" nowrap="nowrap">&nbsp;{L_POSTS}&nbsp;</th>
   <th class="thCornerR" nowrap="nowrap">&nbsp;{L_LASTPOST}&nbsp;</th>
  </tr>
  <!-- BEGIN catrow -->
Bu kodu bulamıyorum, ki öncesine birşeyler ekliyeyim...Herşeyi yaptı 3 kere kontrOL ettim..Hosta yeni PhpPlus kurdum. (Yani hiç modsuz felan..) Denedim yine yapamadım.. Benim hatam ama nerede hata yapıyorum ben...

Allah aşkına biriniz yardım edin kafayı yiyeceğim. Sabah 6 oldu zeten sinirim de tepeme çıktı...

Şimdiden Sağolun

Bu arada Mod şu:

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

Mesaj Moderatör tarafından imla hataları düzeltilip, küfürler silinerek yeniden yazılmıştır...
Kullanıcı avatarı
nuhsalih
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen nuhsalih »

hocam bu kodlar her tenaya uygun olmaya biliyor genelde bu kodlar subsilver-subblack vb temalara uyumlu olarak hazırlanır sen bu koda en yakın kodları bulacaksın
www.islamday.info İslam Bilgi Paylaşım Platformu Destek için Üye olun
http://www.islamday.info
destroy
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen destroy »

ArkadaŞLar 3Dosyayıda Buraya Koydumm..İlgilenebilecek var MI?

http://www.hemenpaylas.com/download/691 ... m.zip.html
Kilitli

“3.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir