Günlük Konu Açma Limiti

phpBB 2.0.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız MODları buraya yazabilirsiniz.
Kilitli
memo
Kayıtlı Kullanıcı

Günlük Konu Açma Limiti

Mesaj gönderen memo »

ARKADAŞLAR MERHABA VE HEPİNİZE İYİ ÇALIŞMALAR.
BENİM SİTEM DAHA 1 AYLIK VE KULLANICILARIM BAYA HEYECANLI. HERGÜN BİR KİŞİ 10-15 ARASI KONU AÇIYOR. VE BÖLE OLUNCA ÇOĞU OKUNMUYOR.BUNUN OLMASINI İSTEMİYORUM.

İSTEDİĞİM MOD: GÜNLÜK KONU AÇMA LİMİTİ KOYACAK BİR MOD. ANABAŞLIĞA YA DA KULLANICIYA OLABİLİR. AMA GÜNLÜK İSTEYEN İSTEDİĞİ KADAR KONU AÇMASIN İSTİYORUM.

ARADIM AMA BULAMADIM NE SİZİN SİTENİZDE NEDE BİR KAÇ FAYDALANDIĞIM YABANCI SİTELERDE.

YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER HEPİNİZE.
Kullanıcı avatarı
NEFRİT
Uzaklaştırıldı
İletişim:

işte

Mesaj gönderen NEFRİT »

İşte buyrun istediğiniz özellik budur. Forum post limit download link

DOWNLOAD
Özellerden kullanıcılara reklam yaptığım için sayın yöneticim beni uzaklaştırdı.
memo
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen memo »

saol ilgine nefrit ama verdiğin link direk anasayfaya atıyor.
Nouma
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Günlük Konu Açma Limiti

Mesaj gönderen Nouma »

memo yazdı:ARKADAŞLAR MERHABA VE HEPİNİZE İYİ ÇALIŞMALAR.
BENİM SİTEM DAHA 1 AYLIK VE KULLANICILARIM BAYA HEYECANLI. HERGÜN BİR KİŞİ 10-15 ARASI KONU AÇIYOR. VE BÖLE OLUNCA ÇOĞU OKUNMUYOR.BUNUN OLMASINI İSTEMİYORUM.

İSTEDİĞİM MOD: GÜNLÜK KONU AÇMA LİMİTİ KOYACAK BİR MOD. ANABAŞLIĞA YA DA KULLANICIYA OLABİLİR. AMA GÜNLÜK İSTEYEN İSTEDİĞİ KADAR KONU AÇMASIN İSTİYORUM.

ARADIM AMA BULAMADIM NE SİZİN SİTENİZDE NEDE BİR KAÇ FAYDALANDIĞIM YABANCI SİTELERDE.

YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER HEPİNİZE.
millet konu açılsın isteer sen istemiyon çok enterasa :) ama tek kullanıcı sürekli aynı yerde topic açıyosa ozaman başka alt alta aynı kişiden topic olması görüntü açısından kötü
Kullanıcı avatarı
NEFRİT
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Re: işte

Mesaj gönderen NEFRİT »

NEFRİT yazdı:İşte buyrun istediğiniz özellik budur. Forum post limit download link

DOWNLOAD
Ufak bir düzeltme yapmak istiyorum linkte sorun yok aslında link doğru ama sitenin bir tür download koruması varmış. Forum post limit isimli modu n download adresini verniştim işte buradan indirebilirsiniz : http://www.phpbbhacks.com/searchresults ... e=1&page=1 yanlız aslında yanlış bir mod söylemişim size çünki mesaj limiti diye aramıştım bu söylediğim mod ise belirli bir forum içerisine belirli bir mesaj limitine sahip olan üyeleri alıyor örneğin senin foruma adminpanelde 100 mesajı ve daha fazlası olanlar girsin diyorsun 100 mesaj altındaki üyeler giriş yapamıyorlar. Senin istediğin şeyle neredeyse alaksı bile yok malesef :oops:
Özellerden kullanıcılara reklam yaptığım için sayın yöneticim beni uzaklaştırdı.
memo
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen memo »

millet konu açılsın isteer sen istemiyon çok enterasa ama tek kullanıcı sürekli aynı yerde topic açıyosa ozaman başka alt alta aynı kişiden topic olması görüntü açısından kötü

ZATEN BUNA ENGEL OLMAK AMACIM. ÇÜNKÜ GECENİN 3ÜNDE 12 TANE KONU AÇMIŞ BİR KULLANICI. EE DOĞAL OLARAK ÇOĞUSU MESAJSIZ KALIYOR VE DB ŞİŞİRMEKTEN BAŞKA HİÇBİR İŞE YARAMAYAN BOŞ KONULAR OLUYOR. SINIR OLSA HERKES DÜŞÜNEREK KONU AÇAR O ZMAN İŞTE.

NEFRİT yazdı:
NEFRİT yazdı:İşte buyrun istediğiniz özellik budur. Forum post limit download link

DOWNLOAD
Ufak bir düzeltme yapmak istiyorum linkte sorun yok aslında link doğru ama sitenin bir tür download koruması varmış. Forum post limit isimli modu n download adresini verniştim işte buradan indirebilirsiniz : http://www.phpbbhacks.com/searchresults ... e=1&page=1 yanlız aslında yanlış bir mod söylemişim size çünki mesaj limiti diye aramıştım bu söylediğim mod ise belirli bir forum içerisine belirli bir mesaj limitine sahip olan üyeleri alıyor örneğin senin foruma adminpanelde 100 mesajı ve daha fazlası olanlar girsin diyorsun 100 mesaj altındaki üyeler giriş yapamıyorlar. Senin istediğin şeyle neredeyse alaksı bile yok malesef :oops:
ÖNCELİKLE İLGİNE TEŞEKKÜRLER. EVET ONU BENDE BULDUM AMA MALESEF ARADIĞIM DİİL. TAM OLARAK İSTEDİĞİM KULLANICILARIN BİR GÜNDE KAÇ KONU AÇABİLECEĞİNİ BELİRLEMEK VE BUNU SINIRLAMAK İSTİYORUM. EĞER BÖLE BİRŞEYE RASTLARSANIZ VE PAYLAŞIRSANIZ SEVİNRİM. ÜYELERE HERGÜN BU KONUDA UYARI VERMEKTEN SIKILMAYA BAŞLADIM. :?

HEPİNİZE TEŞEKKÜRLER.
engins
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen engins »

memo
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen memo »

Pardon ama indirdiğim dosya türü "winamp media file" olarak görünüyor.
engins
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen engins »

memo yazdı:Pardon ama indirdiğim dosya türü "winamp media file" olarak görünüyor.
Arkadasım bu kadar alt seviyede de mi yardım edelim, bir phpbb yoneticisi olaraktan siz..

sag click deyip text editor ile acın, .mod uzantılar winamp extensionlu oldugundan öyle..
altayim
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen altayim »

NEFRİT yazdı:

DOWNLOAD

peki nefrit kardes bu linklerden hangisi 100 mesaji olmayan giremez modu söyleyebilirmisin?

kolay gelsin
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

altayim
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen altayim »

pikachu yazdı:link bu buraya gir indir
http://www.phpbbhacks.com/download/3884

tsk ederim.. Fakat verdigin limkte download a tiklayinca tekrardan kategorilere geciyor, silinmis olabilirmi acaba

Elinde olan arkadaslar upload edebilirlermi??

selametle
Kullanıcı avatarı
divane
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen divane »

link çalışıyor
Kilitli

“2.0.x MOD İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Ahrefs [Bot] ve 2 misafir