Konu başlığı uzunluğu ve attachment mod ile tema uyumu...

phpBB 2.0.x kurulum ve çalıştırılmasında meydana gelen sorun ve problemler için buradan yardım alabilirsiniz.
Kilitli
nuclearns
Kayıtlı Kullanıcı

Konu başlığı uzunluğu ve attachment mod ile tema uyumu...

Mesaj gönderen nuclearns »

Selamlar,

Arkadaşlar panomda Attachment Mod 2.4.5 kurulu fakat tema ile bir zıtlık var bir yerde. Mesela aşağıdaki linke bakın, eklentideki resimin adı normalde beyaz satırda yazıyor fakat yazıda beyaz olduğundan görünmüyor haliyle, o beyaz satırı nasıl siyah yaparım acaba? Nereyi düzenlemem lazım orası için?

Bir de, konu açarken başlıkta maksimum 40-60 karakter kabul ediyor, bunu nasıl 128 yapabilirim? Yani isteğime göre yükseltebilirim? Konu başlıkları çok kısa kalıyor kimi konularda. Yarım yazılması gerekiyor yani 60 karaktere kadar desteklediği için. :(
Kullanıcı avatarı
Mirach
Destek Ekibi Lideri
Destek Ekibi Lideri

Re: Konu başlığı uzunluğu ve attachment mod ile tema uyumu...

Mesaj gönderen Mirach »

Konu başlığı hakkındaki sorunuzun cevabı forumlarımızda mevcut, lütfen arama yapınız. Attachment sorununu hakkında bahsettiğiniz resim linki mesajınızda gözükmüyor.
Profilinde phpBB forumunun adresini girmemiş üyelere ve kurallara aykırı şekilde açılmış başlıklara destek verilmez.
Resim Resim Resim
nuclearns
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen nuclearns »

İlgilendiğiniz için teşekkürler. :)

Linki koymayı unutmuşum. Bu arada, forumd arama yaptım fakat bir netice alamadım, arama metni olarak ne yazayım?

Resim linki:

http://www.nucleex.com/generals/viewtopic.php?t=21

Bir ekleme daha yapayım;

Örneğin Attachment modunu kullanırken 8MB limit koyuyorum, php.ini dosyasınıda 8MB limite sınırlıyorum(kendi orjinalinde 2MB oluyor) fakat 8MB üzeri dosya atmaya çalıştığımda "hiçbir gönderme metodu seçilmedi" gibisinden salak bir mesaj veriyor, 8 MB üzeri kabul edilmiyor demesi lazım halbuki. :S Bunun çözümü nedir acaba?
Kullanıcı avatarı
Mirach
Destek Ekibi Lideri
Destek Ekibi Lideri

Mesaj gönderen Mirach »

1. viewtopic.php?f=2&t=11650
2. dil dosyasında değiştirmek istediğiniz hata mesajını aratın, bulup istediğiniz ile değiştirin.
Profilinde phpBB forumunun adresini girmemiş üyelere ve kurallara aykırı şekilde açılmış başlıklara destek verilmez.
Resim Resim Resim
Kilitli

“2.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Yandex [Bot] ve 1 misafir