TinyPic Plugin [1.0.3]

phpBB 3.0.x MOD Veritabanımızda yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 3.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. phpBB 3.0.x MODları hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen 3.0.x MOD Destek forumuna başlık açarak sorunuz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

TinyPic Plugin [1.0.3]

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

MOD adı: TinyPic Plugin
Yapımcı: wraaa
MOD açıklaması: Mesaj Gönderme Sayfasinda TinyPic den resim yüklemeye yarayan bi eklenti
MOD sürümü: 1.0.3
phpBB.com: http://www.phpbb.com/community/viewtopi ... 35&start=0
Download: http://www.phpbb.com/mods/db/download/8085/

Demo:

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
kuaza
Kayıtlı Kullanıcı

Re: TinyPic Plugin [1.0.3]

Mesaj gönderen kuaza »

sunun ressim.net icin olanini yapsaniza yaf :)
Kullanıcı avatarı
akansu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen akansu »

kuaza yazdı:sunun ressim.net icin olanini yapsaniza yaf :)
Ben de sana diyecektim :)

Bak bir tane daha var.Sadece şu kodu ekleyerek kullanıyorsun:

Kod: Tümünü seç

<iframe src="http://raidpic.com/plugin.php" scrolling="no" allowtransparency="true" frameborder="0" width="400" height="150"></iframe>
Buradan bakarak yapamazmısın.Yani şunu ressim.net için yapamaz mısın: http://raidpic.com/plugin.php

Farklı temalar için kurulumu şu şekilde:

Aç: styles/subsilver2/template/posting_body.html

:idea: Bul:

{MESSAGE}</textarea>
:arrow: Sonrasına Ekle

<!--RaidPIC in post MOD - start-->
			<center>
				<iframe src="http://raidpic.com/plugin.php" scrolling="no" allowtransparency="true" frameborder="0" width="400" height="150"></iframe>
			</center>
			<!--RaidPIC in post MOD - stop-->
Aç: styles/prosilver/template/posting_editor.html

:idea: Bul

{MESSAGE}{DRAFT_MESSAGE}{SIGNATURE}</textarea>
:arrow: Sonrasına Ekle

</br><!--RaidPIC in post MOD - start-->
		<center>
		</center>
		<!--RaidPIC in post MOD - stop-->
Gayemiz, imkansızı mümkün, mümkünü kolay, kolayı zarif ve zevkli yapmanın yollarını bulmaktır.

phpBB3 Temaları | SufiForum
kuaza
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen kuaza »

akansu cok tesekkurle :) zaten aklimda bir fikir vardi, simdi basladim, verdigin kodlarda isime yarayacak :)
kuaza
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen kuaza »

modu bitirdim yeriye nereye yerlestirecegim kaldi :) bu konuda sizden yardim istiyorum :)

isde ornek bir resim:

yardim edin arkadaslar cok guzel oldu bu mod :) epeydir yapmaya cesaret edemiyordum, 3 saat ugrasinda biraaz kodlardan kafam agirdi ama oldu :)
satcell
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen satcell »

Hem TinyPic 1.0.7 hemde RaidPic kurdum
turkmember
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen turkmember »

yazıya ekle butonuna basınca hata sayfası çıkıyor yani çalışmıyor nasıl düzeltebiliriz ?

hiç değilse o yazıya ekle butonunu kaldıralım linki manuel alalım
toptanstok
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen toptanstok »

arkadaşlar mod u kurdum forumda yeni başlık aç diyince bu hata çıkıyo yeni başlık açamıyorum bi yardım etseniz nerden düzelecek bu ?

Genel Hata
template->_tpl_load_file(): File ./styles/prosilver/template/posting_upload_body.html does not exist or is empty
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen VSaBaH »

toptanstok yazdı:arkadaşlar mod u kurdum forumda yeni başlık aç diyince bu hata çıkıyo yeni başlık açamıyorum bi yardım etseniz nerden düzelecek bu ?

Genel Hata
template->_tpl_load_file(): File ./styles/prosilver/template/posting_upload_body.html does not exist or is empty
Merhaba,

Cevabı yazmıştım geri sildim.

:!: Lütfen sitenizdeki phpBB imzasını tekrar yerleştiriniz. Aksi takdirde phpBB hakkında bu siteden hiç bir destek alamazsınız ve bu durum emeğe yapılan saygısızlığınızı gösterir.

Şuan için destek verilmeyecek site: http://www.forumdedikodu.com/

Lütfen bu konu hakkındaki Duyuruyu okuyunuz!
toptanstok
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen toptanstok »

VSaBaH yazdı:
toptanstok yazdı:arkadaşlar mod u kurdum forumda yeni başlık aç diyince bu hata çıkıyo yeni başlık açamıyorum bi yardım etseniz nerden düzelecek bu ?

Genel Hata
Merhaba,

Cevabı yazmıştım geri sildim.

:!: Lütfen sitenizdeki phpBB imzasını tekrar yerleştiriniz. Aksi takdirde phpBB hakkında bu siteden hiç bir destek alamazsınız ve bu durum emeğe yapılan saygısızlığınızı gösterir.

Şuan için destek verilmeyecek site: http://www.forumdedikodu.com/

Lütfen bu konu hakkındaki Duyuruyu okuyunuz!
cvp önemli değil sorunu çözdüm kimsede cvp vermedi ama Zaten sitemde phpbb imzası var
(Türkçe çeviri: phpBB Türkiye ) phpBB Türkiye linkine tıklayan herkes buraya gelebilir.emeğe saygısızlık filan yaptıgım yok zaten buraya yazdığımız sorular hakkında kimse cvp yazmıyor yada 3-5 günde cvp geliyor konuların çoğu hep yarım kalmış ama yinede phpbb türkiye imzası sitemde duruyor, ne yani sitenin tamamına her yerine phpbb imzasımı atıcaz???
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen VSaBaH »

toptanstok yazdı: cvp önemli değil sorunu çözdüm kimsede cvp vermedi ama Zaten sitemde phpbb imzası var
(Türkçe çeviri: phpBB Türkiye ) phpBB Türkiye linkine tıklayan herkes buraya gelebilir.emeğe saygısızlık filan yaptıgım yok zaten buraya yazdığımız sorular hakkında kimse cvp yazmıyor yada 3-5 günde cvp geliyor konuların çoğu hep yarım kalmış ama yinede phpbb türkiye imzası sitemde duruyor, ne yani sitenin tamamına her yerine phpbb imzasımı atıcaz???
phpBB.com imzasından bahsediyorum arkadaşım. O dediğiniz destek sitemizin çeviri imzası. Biz phpBB sistemini yazan kişiler değiliz sadece desteğini veriyoruz ama yazan kişilerin de haklarını korumamız gerekir etik olarak.

Cevap verilme konusuna gelince... Zaten bir gün içinde cevabı vermişiz. Daha ne kadar hızlı destek istiyorsunuz ki...? Bu sitede bazı sorular anında cevaplanır, bazıları birkaç gün içinde cevaplanır. Yani o an gören biri olursa cevaplar. Biz size ücretli destek vermiyoruz, bizler sizlere destek verirken kendimizden ödün veriyoruz. Çoğumuz bu işi hobi olarak yapıyor yani anlayacağınız. Ama yaptığınız davranışla sanki buna mecburmuşuz gibi konuşuyorsunuz.

Ama şunu adım gibi biliyorum ki sorununuz çözülmemiş olsaydı bu siteminiz olmaz ve hala bizden destek beklerdiniz. Kısacası phpBB imzasını yerleştirmeden hiç bir sorunuza cevap verilmeyecektir. Gerçi yerleştirseniz de bu zihniyette birine ben şahsi olarak destek vermem...
carlito
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen carlito »

3.0.8 versiyonuna olurmu acaba temam subsilver2 ?
carlito
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen carlito »

carlito yazdı:3.0.8 versiyonuna olurmu acaba temam subsilver2 ?
buraya bakarak yaptım

viewtopic.php?f=34&t=17422
sercansenay
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen sercansenay »

bir sorum olacak, sitemde daha önce çok güzel bri şekilde çalışıyordu bu mod. geçenlerde sitemi ne yazıkki yedekelrden geri yürklemek zorunda kaldım ve modlarımı tekrar kurdum. ama bu modda daha önce yaşamadığım 2 sorunla karşılaştım ve nasıl düzelteceğimi bilmiyorum.
1. sorun, daha önce herhangi bri kısıtlama getirmezken şimdi resim formatı ile ilgili hata veriyor. üyeler jpeg yükleyemiyor, ama jpgye izin veriyor...bunu düzeltebilecğeim ya da jpeg formatını d aizin verilenlere eklyebileceğim bir yer var mı??
2. sorun, mesaja ekle butonuna basınca ne yazıkki herhangi bir ekleme yapmıyor, kodu kopyalaıp yapıştırmak zorunda kalıyoruz...

bu 2 sorun hakkınd ayardımcı olursanız çok sevinirim..teşekkürler
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi
İletişim:

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

Birinci sorunuz için aklıma şu an aşağıdaki resim geliyor.
test.JPG
İkinci sorunuzun kaynağı geçmişte yaptığınız posting ile ilgili düzenlemelerin tamamını belkide yüklememeniz olabilir.
Resim
Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Kilitli

“3.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir