phpbb 4

phpBB destek veya chat forumu değildir
phpBB ile ilgili sorulan tüm soru başlıkları kilitlenecek veya silinecektir.
Bu forumda phpBB sorunları dışındaki genel Webmaster sorunlarını ve problemlerini tartışabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
hakan_35
Kayıtlı Kullanıcı

phpbb 4

Mesaj gönderen hakan_35 »

phpbb 4 çıkacak mı bilgisi olan var mı bu konuda :)
ForeverBesiktas
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: phpbb 4

Mesaj gönderen ForeverBesiktas »

Saat Geç Oldu Bu Saatte Çıkamaz :D
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

phpBB4 şu an geliştirme aşamasında. Ne zaman çıkacağı konusunda bir fikir yok. Geliştirmeler, fikirler ve sorunları phpBB'nin area51 forumlarında tartışıyorlar: http://area51.phpbb.com/phpBB/viewforum.php?f=75
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Kullanıcı avatarı
Ademx33
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Ademx33 »

Bazen benim de aklıma geliyordu ama Hakan_35 ten ilk duyduğumda şaka zannetmiştim. İyi o zaman inşallah bir an önce çıkarırlar 4 gözle bekliyorum artık..

--------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------Mesaj No : 256
Forever PhpBB3 - Http://www.PhpBBTurkey.Com sayesinde kendi phpbb3 sitemi kurabildim.

Sağ üst köşede ARAMA bölümü var aklınıza takılan her türlü sorununuzu oraya yazarsanız uğraşmak zorunda kalmazsınız...
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

phpbb4 e daha çok var,henüz tartışma aşamasında. yani şimdiden beklerseniz kararlı sürümün çıkması bayaa sürer
Kullanıcı avatarı
Ademx33
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Ademx33 »

Elbette daha olgunlaşması gerekiyordur ama biz yine de burada bahsederek bir not düşmüş olduk.

--------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------Mesaj No : 257
Forever PhpBB3 - Http://www.PhpBBTurkey.Com sayesinde kendi phpbb3 sitemi kurabildim.

Sağ üst köşede ARAMA bölümü var aklınıza takılan her türlü sorununuzu oraya yazarsanız uğraşmak zorunda kalmazsınız...
Kullanıcı avatarı
Darth Vader
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Darth Vader »

Arkadaşlar, phpbb4 çıktığı zaman phpbb3'ten 4'e geçerken mesajlar, üyeler ve konular vs. aynen kalır değil mi?
doctoralone
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen doctoralone »

Darth Vader yazdı:Arkadaşlar, phpbb4 çıktığı zaman phpbb3'ten 4'e geçerken mesajlar, üyeler ve konular vs. aynen kalır değil mi?
forum işine direk phpbb3ten başladın sanırım :) evet dönüştürme yapılabiliyor hiçbir kayıp olmadan
Kullanıcı avatarı
lordtiger61
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen lordtiger61 »

Daha phpBB 3.1 çıkacak siz neden direk 4 e atladınız :D
Kullanıcı avatarı
Ademx33
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Ademx33 »

lordtiger61 yazdı:Daha phpBB 3.1 çıkacak siz neden direk 4 e atladınız :D
Doğru daha 3.0.8 deyiz ama 3.0.9 dan sonra 3.1.0 yerine doğrudan 4.0.1 e geçebilirler. Bu otobüs firmalarının 302 - 303 - 304 - 404 - gibi seriler çıkarmasına benzedi :lol: :lol: .. Belki direk geçerler belli mi olur ?

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mesaj No : 321

Kullanıcı avatarı
lordtiger61
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen lordtiger61 »

Yok ya 3.0.1 çıkartılacak diye biliyorum ben... Sanki öyle duymuştum...
Kullanıcı avatarı
aligünel
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen aligünel »

merhaba burada kaç yıl önce phpbb3.0.1 cıkıcak diyordunuz bakın phpbb3.0.10 cıktı sanırsam phpbb3.0.22 leri bulunca phpbb4 ü çıkarırlar phpbb2 dede aynısı olmuştu phpbb4 de sabırsam görüntü olarak fazla bir değişiklik olmayacak prosilver üzerinde yanlız birçok eklentiyi otomatik olarak üzerinde gelecek ve anlayışla ve bizler phpbb4 de yetmiyecek phpbb5 çıksın diyeceğiz ve nereye kadar böyle devam edecek diye düşünüyorum vbulettin bile paralı olmasına göre bukadar eklentisi yoktur buda demek oluyorki phpbb3 gerçekten çok hoş ve güzel bir açık kaynaklı bir forum.
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

phpbb4 ten önce phpbb 3.1 ve phpbb 3.2 sürümleri olacak. ve şu an phpbb 3.0.11 ve 3.0.12 için düzenlemeler yapılmakta. yani sadece phpbb 3.1in çıkması bile 1 yılı bulabilir bence. 4.0 ı pek beklemeyin yani bir kaç ay içinde çıkacak birşey değil.
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen VSaBaH »

pikachu yazdı:phpbb4 ten önce phpbb 3.1 ve phpbb 3.2 sürümleri olacak. ve şu an phpbb 3.0.11 ve 3.0.12 için düzenlemeler yapılmakta. yani sadece phpbb 3.1in çıkması bile 1 yılı bulabilir bence. 4.0 ı pek beklemeyin yani bir kaç ay içinde çıkacak birşey değil.
Kesinlikle katılıyorum... phpBB 4.x'i önümüzdeki 2 yıl beklemiyorum bende :)
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi
İletişim:

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

Fatih Sultan Mehmet köprüsünde 3 ay beklemektense 2 yıl phpBB4'ü beklerim daha iyi. :)
Resim
Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.

“Genel Tartışmalar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir